2737
2734
عنوان

مدفوع نکردن نوزاد 17 روزه

2265 بازدید | 8 پست

بچه م ی روزه کامله مدفوع نکرده. البته قبل اینم 24 ساعت ی بار بود ک سفتم نبود البته. ولی الان از 24 ساعتم گذشته. گریه م هم نمیکنه ولی من نگرانشم. گاهی زور میزنه ولی انگار نه انگار. شیر خشتم بهش دادم دو ساعت پیش☹️

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی دیر نشده اذیتش نکن.خوب سیر بشه کار میفته شکمش.پسر من دو سه ماهگی نزدیک شش روز کار نکرد شکمش.همه کارم کردم.باز خودش درست شد.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2738

ببین یه روز زیاد اشکالی توش نیست انشاالله خوب میشه 

بچت اگ دردو گریه و ناراحتی نداره مشکلی تیست 

احتمالا شیر ب اندازه کافی بهش نمیدی هرچی شیربیشتری بخوره دفع مدفوعش بیشتره مدفوع زیاد نشون دهنده شیرکافی خوردنه 

شیرمادر خودش ملینه و مشکل یبوستو توبچه درمان میکنه 

یعنی ضد یبوسته 

تواین ۱۷ روزه اگ علایم ناراحت کننده بچت نداره خوبه چون بدنش داره رشد میکنه و تشکیل و رشد ماهیچه شکمی میده برای دفع مدفوعش

اما اگ ناراحته بچت احتمالا یبوست داشته باشه

باماساژ شکمش بهتر میشه 

سعی کنی بدن بچرو ماساژ بدی یا انو به حمام گرم ببری یا یک دماسنج رکتوم براش بذاری

دماسنج  رکتوم، روده رو تحریک می‌کنه و همچنین می‌تونی تبشو چک کنی و تشخیص بدی که مشکل جدی دارد یا نه

. بهش کمی آلو یا آب میوه (آب گلابی) بده، می‌تونی شیاف گلیسیرینو براش امتحان کنی