2733
2739
ار ته دل دعا میکنم خداوند بهشون شفای عاجل بده 

خیلی ممنونم لطف میکنین عزیزم واقعا محتاج دعا هستم چون توان نگهداری از برادرم از من خارجه.تازه مصیبت خانواده همسرم گذشته و چون همسزمم کرونا داشت تمام کارها با من بود بهم خیلی فشار اومد الان ک داروی برادرم پیدا نمیشه باید برم پیشش ولی اصلا توانی دیگه ندارم

اصلا حال روحی خوبی ندارم فقط به مرگ فکر می‌کنه آخه دیگه خواهر و برادر دیگه ای هم نداره.من خیلی مواظب ...

تصورشم برام سخته ، خدا خودش وارد شه و حال و احوال و دل و سلامتی رو بهتون برگردونه 🙏🙏🙏🥺🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی به حق وحدانیت خدا حال برادرتون زودتر خوب شه، توروخدا شمام برای برادر من دعا کنید کرونا نگرفته ب ...

واای.انشالله به حق حضرت علی (ع)برادر شما کرونا نگرفته و در سلامت هست عزیزم

خدا به شما همسرتون صبرررر بده عزیزم  خیلی سخته انشاءالله شفای عاجل برای برادرتون نگران‌ نباش ...

الهی آمین عزیزم خیلی محتاج دعاتون هستم.روزهای سختی رو داریم سپری میکنیم اونم تنهایی

2731
تصورشم برام سخته ، خدا خودش وارد شه و حال و احوال و دل و سلامتی رو بهتون برگردونه 🙏🙏🙏🥺🥺🥺🥺

الهی آمین عزیزم.واقعا برای خودمم خیلی سخته.خدا خودش بهمون نظر کنه.

الهی آمین عزیزم خیلی محتاج دعاتون هستم.روزهای سختی رو داریم سپری میکنیم اونم تنهایی

به حق امام حسین انشاالله که تاقبل از محرمش برادرتون حالش خوب خوب خوب شده باشه

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
2738
عزیزم به نظرم داروی امام کاظم برای برادرتون ببرید که استفاده کنه

حتما عزیزم ولی پیشرفت کرده مریضیش.برای خانواده همسرم همش تو بیمارستانها بودم بعد همسرمم کرونا گرفت همسرم بستری کردم.از محیط بیمارستان متنفرم.گفتم خدایا سه نفر رفتن به دلمون آرامش بده ولی برادرم مبتلا شده و دوباره دچار استرس شدم.خیلی میترسم

[QUOTE=201706871]خدا کمکتون کنه  اینکه دیدم بخاطر کرونا عروسیتو کنسل کردی تا کسی بیمار نشه ولی بازم نزدیکا فوت ...[/QUOTE.ممنونم عزیزم.واقعا سخته.خیلی بهمون فشار اومده.داغون شدیم الآنم برادرم مریض شده خیلی نگرانم.خانواذه همسرم مثل فرشته بودن پرکشیدن هنوز باور نمی‌کنیم.تا اومدیم خوب بشیم برادرم بیمار شد.خدا بهمون رحم کنه

[QUOTE=201706871]خدا کمکتون کنه  اینکه دیدم بخاطر کرونا عروسیتو کنسل کردی تا کسی بیمار نشه ولی ...

انشالله خوب بشه برادرتون 

پدرتون نمیشه کاراشو انجام بده شما نیای تهران اینهمه راهو خطرناکم هست

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706