2737
2739

ای خدا 😭😭😭😭

سلام من رشته م تجربی هست از منطقه یک  مجاز نیستم به سراسری رتبه منطقه م شده افتضاح   میخوام بدون کنکور برم

الان دفترچه انتخاب رشته با ازمون و براساس سوابق رو که نگاه میکردم اصصصصصصصلا ن تو استان آذربایجان شرقی ن تو شهرهای همجوار مون رشته روانشناسی آزاد براساس سوابق نداشت 😔😔😔😔😔

حتی روانشناسی با ازمون هم آزاد نداشت

چرا واقعا من الان چیکار کنم اخه😭😭

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دانشگاه ازاد نیومده دفترچه!

شهریه پرداز مگه همون آزاد نیس؟

اومده دیگه 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
نه. این دوتا فرق دارن

چه فرقی ؟ میشه بگی لطفا 

شهریه پرداز مگه همون آزاد نیس؟ اومده دیگه  

خیر عزیزم شهریه پرداز دولتیه فقط شهریه داره ولی مدرک دولتی میگیری و کنار بچه های دولتی میشینی دفترچه ازاد چند روز بعد دولتی میاد شما صبر کن صددرصد روانشناسی ازاد تو شهرتون هست من مطمئنم پیام نورم هست روانشناسی تو دفترچه خوب بگردین

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2738