2733
2734
عزیزم دارو بهش دادی

دادم بهش اما هنوز تبش بالاست گلم😢

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من یعنی خیاطی بلدم ولی مشتری نیست پارچه هم گرونه نمیدونم چه کنم😢

خب عزیز برو تولیدی لباس سفارش بگیر 

یا هم برو تولیدی لباس همونجا مشغول کار شو 

یا ب خانم هایه همسایه بگو من خیاطی بلدم چادری چیزی خواستید براتون میدوزم ی مقدار ارزون تر از جاهایه دیگه بگیر 

من هیچ هنر خاصی بلد نیستم وگرنع خونه نمیشستم ک

من یعنی خیاطی بلدم ولی مشتری نیست پارچه هم گرونه نمیدونم چه کنم😢

وای کار که اصلا پیدا نمیشه 

من بیچاره با هزار بدبختی یه آشنا بهم یه کار داد توخونه 

که تو اینستاگرم ادمین باشم 

کلی ذوقشو داشتم حقوق ناچیز ولی برای من کلی بود چون قبلش حتی جوراب هم نمیتونم بخرم برای خودم 

ولی حالا دارن اینستاگرام رو می‌بندن دیگه منم بیکار میشم😢

من لرز کردم گلوم یکم میسوزه.شوهر و بچم مریض بودن.تازه خوب شدن.اقا نکنه کرونا بوده.ما یبار گرفتیم بار اول بچم فقط تب داشت شوهرم یه شب بی حال بود اما من یه هفته مریض شدم ریه ام هم یکم درگیر شد.اگر این بار دوم باشه دیگه هیچی خدا بخیر کنه.

خب عزیز برو تولیدی لباس سفارش بگیر  یا هم برو تولیدی لباس همونجا مشغول کار شو  یا ب خانم ...

به همسایه ها گفتم کلا چهارتا مشتری ثابت دارم اونم دو ماهی سه ماهی یکبار کار میارن 

2706