2737
2739
عنوان

بیایین از خز بازی عروسیای قدیم بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 81 پست
مش سوزنی کنفی یا سفید استخونی رو زمینه موهای مشکیییی ترکیب این مورد با شینیونای سمی نیمه اول دهه ۸۰ ...

وای خط اولو من میخوام انجام بدم خیلی مد شده که بازم هایلایت روشن رو موی تیره

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این روسری ها ک جلنگ جلنگ صدا میداد میبستیم شروع میکردیم لرزوندن و عربی رقصیدن😐 حالا بلدم نبودما ...

چقد تباه بودیم😶

اینو میدونی تو ک‌ بری میره نفسم ی پرنده بیقرارم گیره قفسم💔🥀
2728
خزترین چیزی که از عروس های قدیم یادمه یه مشت بچه که دم در وول وول میخوردن و ماشین عروس میومد میدویید ...

و اونایی ک میشنستن رو صندلی عروس دوماد تا شاباش ازدوماد نمیگرفتن بلند نمیشدن

اینو میدونی تو ک‌ بری میره نفسم ی پرنده بیقرارم گیره قفسم💔🥀
2738
از این روسری ها ک جلنگ جلنگ صدا میداد میبستیم شروع میکردیم لرزوندن و عربی رقصیدن😐 حالا بلدم نبودما ...

اینکه بهتر از اون دستمال گردن و رقص باباکرم و گردن لرزوندن بود

و اونایی ک میشنستن رو صندلی عروس دوماد تا شاباش ازدوماد نمیگرفتن بلند نمیشدن

از همه بدتر اون مامان باباهایی بودن که دهن کیف و جیبشون مثل دهن دراکولا باز بود و بچه ها رو که با شیرجه های ممتد زیر دست و پا یه پونصد تومنی چیزی به چنگ میاوردن زودی میقاپیدن که بده برات نگه دارم

مثل همه عیدی هایی که نگه میداشتن.

اما بعدها تورم زیاد شد و رکب میخوردن 

عروسیا زرنگ شدن و مبارک باد میریختن جای شاباش

خداکنه اون قسمت از فیلم عروسیه دختر دایی بابام ک من جو گیر شدم نابود شده باشه😑دهه ۸۰بود

سلام دوست قشنگم اگر میشه برای مشکلم یه صلوات بفرست،تا با دعای شما مشکلم حل شه و مریضیه خطرناکی نباشه بمونم بالاسر بچه هام واینکه حالا که شوهرم خودش اعتراف کرده و پشیمونه دیگه واقعا بهم خیانت نکنه   التماس دعای فراوان
2706