2737
2734
عنوان

بنطرتون 😑😑😑

108 بازدید | 13 پست

یه زن     پاک   و باحیا   چهره   مناسب       با یه بچه   و همه از آبرو  و پاک دامنی اون زن    اطلاع داشتته باشن  جتی شوهر زنه  بگه  توزن خوبی هستی   پاکی مث  تو گیر نمیاد    .و برعکس  زنه. شوهری     رفیق باز مشروب خور..........  داشته باشه   و جدا بشن اززهم  طلاق بگیرن  دیگرون   راجب این زن  چ فکری میکننن  مثلا میگن بیوه   بی کس    ؟؟😟

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بد تعریف کردی اما خب 

این بستگی ب شعور ادما دار ک چجور خطابش کنن

منتهی هر چی داریم ادم کم شعور 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

والا آدمای درست و حسابی اینقد دغدغه دارن ک حوصله فکر کردن ب این چیزا رو ندارن

قضاوت مردم برات مهم نباشه

مگه کسی ک طلاق گرفته بی کسِ?

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

هر چی باشی و هر جور زندگی کنی باز مردم یه حرفی برای گفتن دارن

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
والا آدمای درست و حسابی اینقد دغدغه دارن ک حوصله فکر کردن ب این چیزا رو ندارن قضاوت مردم برات مهم ن ...

نمیدونم     چون میدنن من مشکل دارم با همسرم   اون  عقل  نداره     بلد نیس زندگی بسازع  و با ساز  من     ...

احساس میکنم دیگرون منو    بدبخت بی کس     تنها      میدونننن    

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل
2738
برای نظر دیگران زندگی نکن برای ارامش و خوشبختی و سعادت خودتون زندگی کنین

😔

نمیدونم     چون میدنن من مشکل دارم با همسرم   اون  عقل  نداره     ...

مگه دیگران چقد مهمن??آدمایی ک فقط نشستن درمورد از این فکرا کنن ک نه باید برات اهمیت داشته باشن

اونی ک دوستت داره تو این شرایط پشتت میمونه و پشتوانه میشه برات..این آدما مهمن,بقیه رو بذار هر جور دوس دارن فکر کنن

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
وا! نه چرا اینو بگن!! میگن طرف زندگیش مشکل داشت طلاق گرفت. تموم. بعدم چه اهمیتی داره اونا چی بگن، ط ...

افرین  درست گفتی ولی خوشحالی من بعد جداعیم اینه ک     همه خبر  دارن از اخلاق شوهرم همه میدوننن میگن روانی هست  رفیق باره   فقد  ایتده دخترم   برام  نگران کنندس  وابستگی دخترم ب من   بیشتر از نگاه دیگرون میترسم     نگاه بدبختی     

افرین  درست گفتی ولی خوشحالی من بعد جداعیم اینه ک     همه خبر  دارن از اخلاق شوه ...

فکر نمی کنم الان دیگه کسی چنین نگاهی داشته باشه. شما حتی اخلاق شوهرتم خوب باشه باز کسی اونجوری نگاه نمیکنه فقط میگن حتما زندگیشون خوب نبوده طلاق گرفتن. این حس بدبختی رو از نگاه خودت دور کن. دخترت هم انشالله یا مدیریت درست شرایط صدمه نبینه و مشکلی براش ایجاد نشه