2733
2734

من به اون شدت ندارم ولی زیاد از حد که بگذره دست خودم نیست به دسشویی نرسیده میریزه😢نمیدونم چرا ایجوری شدم

تمام جانو تنم را بکش در آغوشت،مرا که طاقت یک پیرهن جدایی نیست🥰میشه برا حاجتم صلوات بفرستین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوزم سنم به اون مرحله نرسیده اما اگه برسه ایزی لایفم میزارم

ربطی به سن نداره ،برا جوون هم میتونه پیش بیاد

از درد گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی که چه دردیست...
2731
مننن نمیتونم بشینم همش حس میکنم ادرارم میخواد بریزه بیماریه خیلی بدیه گاهی وقتا دلم میخاد گریه کنم

شما بیرون که میرید بازار مسافرت دانشگاه ایزی لایف میزنید؟منم تکررادرار شدید دارم شبیه به بی اختیاریه

ربطی به سن نداره ،برا جوون هم میتونه پیش بیاد

من خیلی جوونم برام پیش اومده چند ساله درگیرشم رفتم دکتر خاکبرسر کاری نکرد گفت عفونت داری سونو هم گرفتم هیچی نمی دونست از این بیماری

2738
من به اون شدت ندارم ولی زیاد از حد که بگذره دست خودم نیست به دسشویی نرسیده میریزه😢نمیدونم چرا ایجور ...

برا بیرون رفتن‌مشکلی نداری؟

من خیلی جوونم برام پیش اومده چند ساله درگیرشم رفتم دکتر خاکبرسر کاری نکرد گفت عفونت داری سونو هم گرف ...

منم ۱۰ساله تکررادرار شدید دارم با دارو درمان نشد دکتراعلتشونفهمیدن

شما بیرون که میرید بازار مسافرت دانشگاه ایزی لایف میزنید؟منم تکررادرار شدید دارم شبیه به بی اختیاریه

نه ایزی لایف نمیزنم چون نمیریزه فقط حسمه

بعضی وقتام میریزه ولی ایزی لايف نمی زارم😞

2706