2737
2739
عنوان

کاش میشد به گذشته برگشت

514 بازدید | 15 پست

انقدر دلم میخواد برگردم به روزای گذشته.تمام علاقه م خط خطی شده انگار

فقط زندگی میکنم.بهش چیزی نمیگم.میخندم ..کارامو میکنم باهاش هستم اما ته ته دلم واقعا چندساله هیچوقت دیگه اون ادم قبل نیستم.دلم گذشته رو میخاد.روزای شیرین قبل.😭

متنفرم ازش

از اینکع بخام ب عقب برگردم متنفرم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه میشد به گذشته برگشت ۹۹ درصد ادما میخواستنش ولی حیف که نمیشه... از خدا برات صبر و حال خوب میخوام عزیزم 

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

از علاقت نسبت بهش کم شده؟چرا

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2738
از علاقت نسبت بهش کم شده؟چرا

من هنوزم دوستش دارم.اما انقدر ازش دل شکسته ام که هروقت میخوام کنارش بخندم یاد اتفاقای تلخ میفتم.اون بیشتر از من عاشق بود و الانم بیشتر از من سرد شده‌.سختیش برام اینه

حتی اگر نمیشد چیزی رو هم عوض کرد من‌حاضر بودم برگردم به گذشته. اگر از اول زندگی تلخی داشتم ان ...

مهم الانه عزیزم زندگی رو از اینجا به بعد شیرین کن برای خودت 

بالخره همه مردم مشکلات و غم وغصه و تلخی دارن باید با زندگی ساخت❤️

مهم الانه عزیزم زندگی رو از اینجا به بعد شیرین کن برای خودت  بالخره همه مردم مشکلات و غم وغصه ...

وقتی دیگه طرف مقابلم اون آدم گذشته نیست وقتی سرده.وقتی بهم گفت فقط بخاطر بچمون تو این زندگیه.من این حرفها رو یادم نمیره.هرچند بارها گفت ببخشید.اما چندبار یه دل رو بشکنی و بگی ببخش؟ بهش گفتم حتی بمیرم هم این حرفهات یادم نمیره

2706