2737
2734
عنوان

چیه این دنیاواست خیلی عجیبه؟

221 بازدید | 34 پست

خودم ک اول اختراع گوشی وتلفن...😑چجوری ممکنه صدای ی آدمو به کل دنیا برسونه...خیلی برام عجیبه ک ساخته دسته انسانه

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حیله گر بودن یه زن ۶۰ ساله که مثل امروزی ها گول زدن بلده و از همه بدتر میخواد نشون بده خوبه 

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
رابطه ادما باهم خیلی عجیبه بنظرم

چیش عجیبه....؟

کاش آدما همه باهم خوب بودن قهروناراحتی وجودنداشت همه باهم صاف وصادق بودن 

2738
اینکه آدم‌هایی که انواع گناه هارو میکنن چرا خوشبخت تر وخوش شانس ترازاونایی هستن که گناه نمیکنن

منم اومدم دقیقا همینارو بگم😐

دنیا چرا برای بعضیا روی دور خوبه ماله ما هرچی میدویم از هدف دور تر میشیم انگار سرابه😪

اینکه تو دل دیوار کارت میزنی و پول میگیری واسم جالب و عجیبه و همینطور همین گوشی که دستمه بدون سیم تلفن و ... بعد تازه اینستا و ... هم داره که میتونی باهاش مثلا دوستت که شهر دیگست ببینی🙄😳

حیله گر بودن یه زن ۶۰ ساله که مثل امروزی ها گول زدن بلده و از همه بدتر میخواد نشون بده خوبه 

اسمش مادرشوهره؟😂

منم دارم ازش ولی خداروشکر میکنم من از خودش درس گرفتم وجلوش وایسادم 

بگم میترکم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اینکه آدم‌هایی که انواع گناه هارو میکنن چرا خوشبخت تر وخوش شانس ترازاونایی هستن که گناه نمیکنن

چون خدا انقدر مهربونه که میدونه اون گناهکارا آخرتی ندارن میگه پس االاقل  تو همین دنیا کمی خوش باشن و 

کسانی که میدونه آدمهایی خوبی هستن 

تو این دنیا با سختی گناهاشون رو.پاک میکنه که در عوض آخرت خوبی داشته باشه

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
2706