2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه منم بخونین

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
2728

توروخدا برای من دعا کن از رو ناچاری چندروزیه اومدیم خونه مادرم، حالا امروز برادرم حالش خوب نیست و میگه تمام دوستاش که هفته ی گذشته پیششون بوده کرونا گرفتن و برادرمم علاعم داره، حالا دارم سکته میکنم خدا به بچه هام رحم کنه نگرفته باشن😭

2738
 یکدنیا ممنونم از زحمتت🌹 ان شاءالله مادرگلت همیشه سالم و سلامت باشن و سایه شون روی سرت🙏 همچنی ...

سپاسگذارم عزیزم لطف کردی ممنون از دعای قشنگتون یه دنیا ممنون 🌹🙏

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

لطفا منم دعا کنید

محدثه ام کنکور ۱۴۰۱ رشته دلخواهم قبول بشم🌹

و سایه خانواده ام بالا سرم باشه تا همیشه💞

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
خدا خیرتون بده برای رفع غم و اندوه دوستان عزیزم بخون @دل_دریاییم     @مامان_بچه_هام ...

خیلی ممنون عزیزم خیلی لطف کردی ❤❤منم برا حاجتروایی شما و استارتر عزیز ۳تا آیت الکرسی میخونم🌹🌹🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خیلی ممنون عزیزم خیلی لطف کردی ❤❤منم برا حاجتروایی شما و استارتر عزیز ۳تا آیت الکرسی میخونم🌹🌹🌹

ممنون از محبتتون🌹🌹🌹🌹 امیدوارم بهتر شده باشید

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
ممنون از محبتتون🌹🌹🌹🌹 امیدوارم بهتر شده باشید

ممنون ❤❤با دعاهای شما دوست خوبم امروز یکم آرومترم و همه چیزو سپردم دست خدا هرجور خودش میخواد با بی تابی من چیزی درست نمیشه😔😔

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲