2737
2734

سلام خانما.عدد ان تی ۲.۱ بود.ریسک سندرم داون ۱:1410.پزشک زنان و آزمایشگاه(نیلو) گفتن ریسک متوسط محسوب میشه.آزمایش سلفری دادم.جواب سلفری اگه کم خطر بود،دیگه مطمئن میشه آدم که بچه سالمه؟با خودم میگم کاش آمینو میدادم جای سلفری....خیلی نگرانم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیق عزیزم جوابش دو هفته می یاد من دادم خوب بود بچمم الان سالمه چهارماهشه

شکرخدا بخاطر بچه سالمت...

شما یادته ان تی چند بود؟

ان تی اگه بالا باشه اما آزمایشا کم خط نشون بدن،خدای نکرده پشت گردن بچه که بعد تولد شکل غیرعادی نداره؟

2728

عزیزم منم دقیقا آزمایشگاه نیلو عدد ریسکم هم ۱ به ۱۴۳۰ بود

اصلا استرس نداشته باش مطمئن باش که هیچی نیست

خداروشکر من بچم سالم بود الانم یکسال و نیمش هست

جوابش هم نهایتا ۳ هفته میاد

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
عزیزم منم دقیقا آزمایشگاه نیلو عدد ریسکم هم ۱ به ۱۴۳۰ بود اصلا استرس نداشته باش مطمئن باش که هیچ ...

شکرخدا ...ممننون خیالم راحت کردی ی کم.تاپیکای ان تی بیشترشون قدیمی هستن و نتیجه ها رو نذاشتن مامانا.خدا کنه زودتر خیال منم راحت شه

شکرخدا ...ممننون خیالم راحت کردی ی کم.تاپیکای ان تی بیشترشون قدیمی هستن و نتیجه ها رو نذاشتن مامانا. ...

عزیزم بهت میگم ۱۰۰٪ خیالت راحت باشه که هیچی نیست خودم دقیقا تجربه اشو داشتم که میگم!

اینم بگم که من هرکسی رو دیدم رفته آزمایشگاه نیلو اکثرا ریسک زده !! حالا داستانشون چیه چه کلکی هست خدا میدونه!

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻

اصلا خیالت راااحت بچت سالم بخدا انگار مد شده هی عدد ان تی بالا میزنن چهارتا از فامیل با من باردار بودن همهههه ریسک زدن همه هم ازمایش دادن خوب بود بچه هاشونم الان سالم ...نمیدونم چرا اینجوری شده واسه همه میزنن ...فک کنم میخوان این ازمایشم جز بارداری کنن بره😏با این هزینه بالاش 

بخدا بچت سالم نگران نباش بهت قول میدم این ازمایشم احتمال نود نه درصد بهت میگه ک بچت سالمه سالمه پس الکی ب خودت استرس نده چون کشیدم این روزارو 

2738
عزیزم بهت میگم ۱۰۰٪ خیالت راحت باشه که هیچی نیست خودم دقیقا تجربه اشو داشتم که میگم! اینم بگم که من ...

چی بگم...خودمم برام عجیب بود با اینکه ۲۷سالمه و هیچ سابقه تو فامیلمون نداریم،میگن ریسکت متوسط...خدا از دهنت بشنوه عزیزم

اصلا خیالت راااحت بچت سالم بخدا انگار مد شده هی عدد ان تی بالا میزنن چهارتا از فامیل با من باردار بو ...

عه....جدا؟!!من تازگی اصلا خانم باردار ندیدم تو اطرافیانم اصلا در جریان نیستم.خیلی دلم آشوب

عه....جدا؟!!من تازگی اصلا خانم باردار ندیدم تو اطرافیانم اصلا در جریان نیستم.خیلی دلم آشوب

ن بخدا همین چندوقت پیش واسه خواهرشوهرمم زدن الان بچش سه ماهشه ماشااللع خوشگلل سالم اصلاا نگران نباش من وقتی دیدم واسه همه زدن یخورده اروم شدم

ن بخدا همین چندوقت پیش واسه خواهرشوهرمم زدن الان بچش سه ماهشه ماشااللع خوشگلل سالم اصلاا نگران نباش ...

خدانگذره از کسایی که با این چیزا کاسبی میکنن...بخدا که هیشکی مثل زن حامله دل نازک نمیشه....چقد استرس چقد هزینه