2737
2734
عنوان

خیلی بیمعرفت و. بی منطق هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر اذیتت کردن حق داری عزیزم ولی برای آرامش خودت بسپار به خدا و به خاطر خدا بگذر و زندگی عادیتو داشته باش به این فکر نکن که بچه ات کجا میره و میاد و اینا از خدا بخواه خودش بهت آرامش و بی خیالی بده کاری که من کردم

این تنفر رو به بچه انتقال ندا دودش تو چشم خودت میره کم رفت و امد کن که بچتم سمت اونا نره اذیت شی

دودش یعنی یه زمانی مادر شوهرمیشم. بزار بشم به خدا حاضرم ماه ها بچه ام نبینم ولی خوشش باشه به ولله قسم 

2728

شما  مشکل داری با خانواده همسرت 

اگه حقم با شماس

برای بچه توضیح نده و نگو باهاشون بد باش و...

تو روحیش اثر بد میذاره و باعث میشه احساس ناامنی کنه

چون اونا  مادر ابن بچه عزیزترین شخص  زندگیشه  که  شمایی   اذیت کردن بچه احساس بدی میکنه

اینطوزی هم  توروحیش اثر بد نمیذاره هم بچه خاله زنک نمیشه

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
گلم تو حق داری ولی بچت هم حق داره با خانواده باباش رفتو آمد کنه

چه حقی من زایدم من اذیت تربیت کردنش کشیدم آره حق داشت اگر اونا دشمنم نبودن مگه اونا چیکار واسه بچه ام کردن مادر بزرگن؟ پدر بزرگن؟ 

چون میریم دیگه چون شوهرم میخواد چیکار کنم این قدر خوبی  به بچه ام میکنن که غتشقشون بشه

اشکالی نداره هر چقدرم خوبی کنن بچه مادر رو به کسب نمیفروشه 

صبر داشته باش خودش که خوب و بد رو از هم تشخیص بده راه درست رو انتخاب میکنه زیاد سخت نگیر

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
دودش یعنی یه زمانی مادر شوهرمیشم. بزار بشم به خدا حاضرم ماه ها بچه ام نبینم ولی خوشش باشه به ولله قس ...

نه بابا چه ربطی به مادرشوهر شدن تو داره! این حس تنفر رو اگه به بچه ات انتقال بدی رو شخصیتش تاثیر بدی میذاره ممکنه کلی مشکلات روحی روانی پیدا کنه که وقتی بزرگ شد خودش رو نشون بده

2738

مشکل تو با خانواده شوهرت ربطی به بچه ت نداره 

نزارن این رفتار ها روش تاثیر بذارع

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

بی انصافی اینه که مریضی و مشکلاتت رو به بچه منتقل کنید اونها حتی اگر قاتل شما هم باشن پدر بزرگ مادربزرگ بچه تون هستن تازمانی که آسیبی به بچه تون نمیزنن و دوستش دارن باید باهاشون ارتباط داشته باشه . بچه ها رو وارد بازیبزرگترا نکنیم برای روح و روانشون بهتره

نه بابا چه ربطی به مادرشوهر شدن تو داره! این حس تنفر رو اگه به بچه ات انتقال بدی رو شخصیتش تاثیر بدی ...

تازه از پیش مشاور اومدم 

اتفاقا میگفت یه مورد داشتم مادری که باعث شده بچه اش روانی و افسرده بشه الان انواع داروی ارامبخش میخوره یه پسر دوازده ساله 

علتشم این بود که مامانش همه درد و دلها و هر چی حرف بود رو دوش پسرش انداخته بود انگار همدردش یود و بچه تحمل اینهمه عذاب رو نداشت و مریض شده😥

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

عزیزم طرز فکرتو عوض کن 

تو صاحب بچه نیستی که واسه احساساتش نسبت به بقیه تصمیم بگیری 

تو بچه رو به دنیا اوردی پس وظیفت بوده که از اب و گل درش بیاری نمیتونی واسه انجام وظیفه انتظار داشته باشی مطیعت بشه 

درباره ی خانواده ی همسرتم باید بگم یه ذره رو خودت کار کن تا بتونی جلوشون مقاوم باشی 

اگه توهین کردن جوابشونو بده 

نزار حرف تو دلت بمونه 

هر چی هست بریز بیرون 

با همسرت در اینباره صحبت کن تا همراهیت کنه

چه بخوای چه نخوای بچت میره سمتشون چون پدربزرگ مادربزرگشن

ما خودمون همین عاشق پور بز مادربزرگ نبودیم نه این که دوسشون نداشته باشیم اما غتشقشون نبودیم 

2706