2733
2739
عنوان

شرح حال زندگیم اینه

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 45 پست
وااااای همه این و بهم میگن چرا همه میگن چقدر امید کاری🥰به خدا زندگی و زندگی باید کنیم دیگه

كلا خدا بايد هواي همه رو داشته باشه

اما من خودم دوتا بچه دارم روز وشب نگران ايندشونم همش ميگم جفا كردم تو اينمملكت اينارو به دنيا اوردم 

👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر من ازدواج کردم شوهرم چیزی نداشت ۴ تا بچه دارم ۳ تا پسر یه دونه دختر چن قلو نیستن یه قل هستن & ...

افریییییییین به همون خدای بالا سر منم برام فقط دل خوش مهمه همین شکر اونا ثروت زندگی توان قدر بدون الان جایگاه تو ارزوی منه 🥰

2728
كلا خدا بايد هواي همه رو داشته باشه اما من خودم دوتا بچه دارم روز وشب نگران ايندشونم همش ميگم جفا ك ...

من مطمئنم بچه هام ادمای مفید و بزرگی میشن و قصد مهاجرتشونو دارم اصلا همه رو برنامه ریزی کردممممم

2738

میدونی بچه کوچیکم ناخواسته باردار شدم چون بزرگه رو با مامانم فرستادم کشور اتریش داره درس میخونه اونجا هی حواسم به اون بود ناخواسته یه پسر خوشگل خدا داد بهم خیلی خوشگله از اون یکی بچهام بیشتر

اگه با شوهرت تفاهم داری و به شناخت کامل رسیدی بکن اینکارو وگرنه اون بچه ها گناه دارن چون شما فعلا فر ...

احتیاج داشتم یکی بهم این و بگه مرسی 🥺خیلی سخته این جمله میدونی خیلب عاشقشم خیلی خیلی خیلی خوبه همههههههه عاشقشن بچه کوچیک بزرگ پیر جون خیلی جداب و با مزه و مهربون و پوووولداره اونم عاشقتم خیلی کاریه خیلی سالم زندگی میکنه ولی ما کلا دوساله باهمیم میترسم از این نظر که شما میگی

2706