2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرشیا و آروشا

اسم نوه خالش آروشاس 

اما آرشیدا کسی نیس😆 تو دورو برمون

کلا از اسمای امروزی خوشش نمیاد مثلا میگه خانم آرشیدا نمیاد بهش اسم زهرا دوسداره😃

اسم پسرمم پدرشوهرم گزاشتن خودمم دوسدارم 

اما پسرای بعدیمو سامیار و آریا میزارم 

دخترمم ارغوان😉

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
2728
علی

ای لعنتش کنه که هر چی میکشم از دست اینه✋💔 زورگو...😡

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
اکو هم خیلی دوس دارم

اره اسم قشنگیه...تو کوردا رایجه اما توی فارسا کم دیدم

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           
2738
عسل و غزل قدیمی شده ارشید ک قشنگه باز بگرد اسمای ارمنی خیلی قشنگن

ارغوانم یادم رفت بنویسم😃

من خودم دوسدارم اسم های جدید رو شوهرم خوشش نمیاد 

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
2706