2737
2734

اسم زیبا زیاد شنیدم

ولی همسایمون نزدیک ۶۰ سالش بود اسمش پریچهره بود 

به نظرم برای زمان خودش خیلی خیلی شیک و خاص بوده این اسم

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهد

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2731
چندروز پیش اسم مایار دیدم عاشقش شدم ینی یار مادر بنظرتون اگ بچم پسر بود بزارم؟

معنیش قشنگه اما خود اسمه زیاد خوب نیست 

آکو   دیاکو   دیار   اسو اسم پسرن

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           
2740
عاقا نریزید سرم ولی از نظر خودم اسمم شیکه و تو فامیل تکم 😁😍سحرم😍 اخه خدایی همه مریم زهره و اینان ...

مریماا به شدت خر شانسنن به شدتتتتت

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

زیاااادنن

دلوین

لونا 

ماهک

هیدا

لیندا

سارا

روشا

لاوین

آنائل

نیکا 

طنین