2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
منم سامیار و لاوین خیلی قشنگه بنظرم😃💝

اهوم 😍😍😍

چی برارم اسم بچمو دراینده بنظرت😃😃😃

بالاخره خالشم باید نظر بده دیگه😄😆😆😅😂😂😂🤣😜

تا کجا رفتم🤣🤣

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
@دلبرمومشکی2   واسه نینی هامون کلی اسم هست😍😂

😂😂😂سلام آجی ، من اسم انتخاب کردم😉

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
باردارین؟ یکی از گزینه های من هم ساراس

نه بابا باردار چیه😅

سینگلم ولی کلا از بچگی اسم سارا رو دوست داشتم قشنگه🥺

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
پَرَند  هم خيلي اسم زيبايي اومد برام وقتي براي بار اول شنيده بودم بهار هم كه هميشه تو اوجه

پرند اسم دوست خانوادکیمون بود پزشکی میخوند...متاسفانه توسط خفاش شب کشته شد

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
پرند اسم دوست خانوادکیمون بود پزشکی میخوند...متاسفانه توسط خفاش شب کشته شد

خفاش شب چیه؟

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
خفاش شب چیه؟

تو نت بزن میبینی

مال سالهای ۷۰ هست

مردی که دخترای جوون رو میکشت

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2706