2733
2734

خانومااا سلااام. من روز ششم سیکل که خونریزیم قطع شده بود با نامزدم رابطه بدون کاندوم داشتم اما مایع منی وارد بدنم اصلا نشد. از ترس و وسواس بارداری با پیشاب چند ساعت بعد یه قرص اورژانسی ۱.۵ خوردم. ۶روز بعد خیلی عادی به مدت ۳روز پریود شدم. چند روز بعدش باز حالت های قبل از پریود داشتم شروع کردم بخاطر تنظیم کردن سیکل روکین خوردم. وای امروز روز ۱۴ام سیکل بود یه درد دقیقا شکل روز اول پریود تو لگن و شکم و پاهام پیچید که مجبور شدم شیاف دیکلوفناک استفاده کنم. اینقدر استرسسسس دارم برای این درد. همش میگم نکنه بارداری خارج از رحم باشه تو این وضعیت نامزدی بدبخت میشم. بعد میشینم میگم زن تو اگه اورژانسی هم نمیخوردی باردار نمیشدی روز ششم سیکل با پیشاب! تازه تخمدان پلی کیستیکم دارم. کسی اینجا تجربه اورژانسی داره که همچین دردهایی بعدش گرفته باشه؟ من حتی پاهامم مثل روز اول پریود درد میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خيلي ببخشيد ري دم تو اين اورژانسي منم دقيقا اينجوري شدم نترس باردار نيستي ولي سيستم بدنت رو بهم ميريزه ديگ من روز اخر پري مايع نريخت وازترسم خوردم چون ني نيم كوچيك وفعلا بچه نميخوام بعد ازچندروز دوباره باكلي درد پري شدم بعدشم الان دوماهه نشدم 😕يعني ادمو ديوونه ميكنه لعنتي شما كه نامزدي ريسك نكن چون فقط تويه سال دوبار ميشه خورد تخم دان پلي كيستيك هم اعتماد نكن منم داشتم ولي باردار شدم😂😐حتما قرص جلوگيري بخور 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
2738
خيلي ببخشيد ري دم تو اين اورژانسي منم دقيقا اينجوري شدم نترس باردار نيستي ولي سيستم بدنت رو بهم ...

الهی قربونت برم یکم آروم شدم. مثل من درد داشتی؟ ببینید دخترا همه علائم پریود رو دارم حتی حساسیت سینه انگار بدنم پریوده اما خودم نیستم:)))

2706