2733
2739

سلام دوستان شنیدم یکی از پسرای فامیل دوسم داره بعد شمارمو از گوشی پسرخالم گیر اوردع بود بعد ی شب بهم میس کال انداخ بعد منم کنجکاو شدم شمارشو سیو کردم ی شب حواسم نبود دستم ب استوریش خورد فهمید بعد استوری کرد بدستت میارم حتی اگ تاوانش مرگ باشه البته این استوریشو از گوشی مامانم دیدم بعد منم ی حسی بهش پیدا کردم از وقتی متوجه شدم یکی از دوستان گف اگ دیگ استوریاش نبینی فک میکنع نمیخایش دو س بار دیگ ببین منم دیدم یکی از استوریاشم این بود ک نوشته بود خلاصه چشاش داستانیه و ی قلب و حروف اول اسم من تا دیدم پاکید 

باز ی روز رفتیم بازار دیدیمش ی حالتی انگار ناراحت و عصبانی بود برگشتم خونه ان شدم دیدم باز میس انداخ البته این بار تصویری😂باز ج ندادم

تا اینک ی روز ان بودم اونم ان شد بیو گذاش م شیطانم تو با فرشته هات سرگرم باش منم بهم برخورد بیو گذاشتم قضاوت ممنوع 

تا اینک ی شب اینستا بهم درخواست داد پیجمو باز کنم منم ن تایید کردم ن حذف چن روز بعد پیام داد اینستا س منم جواب ندادم باز صبش وات ان بود منم ان شدم درحال نوشتن بود بعد اف شد پروفتشم گذاشته بود من باختن بلد نیستم

با اینک جوابشو ندادم باز لایک میکنع استوریامو میبینه ایمیل خالی میده یعنی الان با ای کارای م فک میکنع دوسش دارم یا تو شکه؟

چرا با اینک جوابشو ندادم باز ول کن نیس

ولی ی چیز پروفت واتشو ی عکس دست دونفره عاشقانه گذاشته اگ با کسیع پط چرا لایک میکنع ایمیل میدع و..

یا واسع لج منع یا میگ یعنی همو دوس داریم؟

خاهشا جواب سوالامو بدید ممنون میشم دعاتون میکنم ذهنمو خیلی درگیر کردع 

کلا اقایون متن به این بلندی نمیخونن  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چقدر طولانی نوشتی سرم گیج رفت😐

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
2706