2733
2739
گشنمه میخوام دستور تضمین شده باشه برم الان درست کنم بخورم مال گوگل معلوم نیست کدومش خوبه

خب اول داخل يه ظرف

يك ليوان آرد + دو قاشق غذا خوري شكر ( من چون معمولا با شكلات يا عسل ميخورم ، كم تَر از دو قاشق شكر ميريزم ) + يك و نيم قاشق چاي خوري بيكينگ پودر + يك چهارم تاكيد ميكنم يك چهارم قاشق چاي خوري  (يعني خيلي كم )  نمك 

رو با هم قاطي كنيد 

بعد داخل يه ظرف

ديگه اول يه تخم مرغ رو بشكنيد و با قاشق هم بزنيد تا يك دست بشه بعد كم كم يك ليوان شير رو بهش أضافه كنيد و هم بزنيد بعد هم ٥٠ گرم كره ي آب شده رو به اون شير و تخم مرغ أضافه كنيد و هم بزنيد

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اول داخل يه ظرف  يك ليوان آرد + دو قاشق غذا خوري شكر ( من چون معمولا با شكلات يا عسل ميخورم ...

لیوانم ک توش ارد میریزم بزنم زمین که اردا قشنگ ته نشین بشه یا همینجور ی لیوان رو توش ارد کنم ؟ این دستور برا چند نفر هست ؟

تو ماهیتابه روغن هم بریزم یا نمیخواد؟

خب اول داخل يه ظرف  يك ليوان آرد + دو قاشق غذا خوري شكر ( من چون معمولا با شكلات يا عسل ميخورم ...

بعد مخلوط شير و تخم مرغ و كره رو كم كم به ظرف اول مون كه آرد و اينجور چيز ها بود أضافه ميكنيم و هم ميزنيم (يهويي همه ش رو نريزيد ) اينقدر هم بزنيد كه گوله گوله نباشه ولي اگر هم زياد هم بزنيد پنكيك سفت ميشه 

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
2740
لیوانم ک توش ارد میریزم بزنم زمین که اردا قشنگ ته نشین بشه یا همینجور ی لیوان رو توش ارد کنم ؟ این د ...

نه همين يه ليوان معمولي 

بعد از اينكه همه ي مواد رو با هم قاطي كرديد يه ماهيتابه ي (ترجيحا نچسب) بياريد به مقدار خيلي هم در حد اينكه مايه مون  نچسبه به ظرف داخل ماهيتابه رو چرب كنيد و بذاريد گرم بشه بعد مايه ي پنكيك رو ( مثل كتلت نبايد همه مايه رو يه جا بريزيد ترجيحا به صورت گرد ) بريزيد داخل ماهيتابه وقتي روي سطح پنكيك حباب هاي ريز درست شد يعني سرخ شده و بايد پشت و روش كنيد (طرف دوم پنكيك زمان كم تري براي پختن نياز داره ) 

بعد هم ميتونيد پنكيك رو با شكلات صبحانه ، عسل ، مربا ، شيره و... ميل بفرماييد

خیلی ممنون عزیزم

خواهش ميكنم عزيزم من هميشه با همين دستور درست ميكنم اميد وإرم شما هم نوش جان كنيد و مقبول نظرتون باشه