2733
2739
عنوان

چه رفتاری رو بیش از حد انجام میدی که میری رو مخ بقیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 49 پست
دختر عموم‌مامان‌و باباش کرونا گرفته بودن‌اومده بودن خونه ما من‌میخاستم اذیتش کنم طوری رفتم رو مخش ...

واای 😐😂😂بنده خدا

چی بش گفتی مگه 😂

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساساتمو نمیتونم بروز بدم این بیشتر خودمو اذیت میکنه و بقیه هم فک میکنن من مث یخم یا سنگم ولی اینطور نیست واقعن🥺

و تا وقتی حسم نسبت به یکی کامل نشده باشه بهش نمیگم و بخاطر همین ترکم کردم میدونی این ادما به دوست دارمای دروغ بیشتر عادت دارن😏

و یکمم زیادی غر میزنم

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀

اوووف نگم‌برااات من خیلیییی غر میزنم این رومخ بقیس 

وخیلیم سادم اینم رومخ خودمه چون زیاد ضربه دیدم

ولی برعکسش وهم گفتی بگیم اینع که من واقعا خوبم بنظرم شوهرم و بچه هام قدرمونمیدونن 

لایک نکنید                      
2728

موافقم! 

من خودم یکم زیادی گیر میدم به همه چیز !

ولی واقعا دست خودم نیست....

اطرافیانم ناراحت میشن 

چون یکم بچگانه رفتار میکنم

ولی سعی میکنم بزرگ شم😃

خدایا....توزندگیم خیلی چیزا ازت خواستم . .. چندتاییشو دادی....بعضیاشونم ندادی. .....   به هر حال  شکرت... برای همه چیز.....

اسم کاربریتو دیدم اسی یاد اهنگ گروه اریان افتادم

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740
واای 😐😂😂بنده خدا چی بش گفتی مگه 😂

هیچی بهش نمیگفتم

ن‌بابا ما خیلی باهم صمیمیم 

باورت‌میسه از‌اوناییه ک‌گریه نمیکنه ولی ببین‌چکارش کردم😂😂😂بعدش گفتم بیا بغلم‌شوخی بود دیگه روز آخری اذیتت نمیکنم

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
وقتی بچه‌هام یکاری میکنن و من بعد توضیحات و شنیدن حرفاشون فقط سکوت میکنم و در جوابشون هیچی نمیگم کلا ...

😂😂😂😂واای 

مامان من چندباری اینجوری کرده  😂 

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

خودبیمار پندار 

مثلا مادرم سونو ریه داده قلیونی هست 

دکتر گفت سی تی اسکن بده 

من ۴روزه دارم گریه میکنم که حتما دورازجون سرطان بوده که گفته سی تی اسکن بده 

یعنی قبل از اینکه اون اتفاق بیفته از ترسش من دیوونه میشم 

مخ همه هم میخورم ...به مرحله عذاداری میرسه 

کاش بیخیال بودم

حقیقت رو میگم 

باعث میشه بینهایت فحش بخورم و حقیر بشم 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
😂😂😂😂واای  مامان من چندباری اینجوری کرده  😂

😅😅😅😅 پس حال بچه‌های منو درک میکنی 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
خوب مشکل تیپ شخصیتی جداگانه ای هست که شما و دوستتون دارین ، شما درون گرا هستین و دوستتون برون گ ...

اره از این لحاظ که خیلی مشکل داریم.ولی برونگرا بودن هم حدی داره بنظرم

یا همینطور درونگرا بودن...

یکم کنترل کنه خودشو چی میشه؟

2706