2703
2553

برعکسشم بگید

من خودم خیلی ادم ساکت و کم حرفی ام

چند نفر‌ بهم‌ گفتن که انقدر ساکت نباش و تو جنع بیشتر صحبت کنم(دارم رو خودم کار میکنم)

.

بعد یه دوستی دارم به شدت پرحرفه 

به شدددت

هر لحظه از کاراش و احساساتش میگه😑گرسنش بشه هم میاد میگه وای چقد گشنمه

خیلی رو اعصابه ،گاهی حالت تهوع میگیرم 

بعد یه ساعت نباشم میپرسه داشتی چیکار میکردی که نیومدی واتس اپ😑😐خدایااا

بابا ادم یه وقتایی به تنهایی نیاز داره

.

" واقعا تعادل کلید زندگی است "

یه کاری رو بیش از حد انجام بدیم طرف دل زده میشه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

خیلی ریلکسم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

استرس و نگرانی واسه خانواده م مواظب خودتون باشید این کارو کنید اون کارو نکنید به بقیه کار ندارم و آدم بی آزاری هستم 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مسخره بازی  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

دختر عموم‌مامان‌و باباش کرونا گرفته بودن‌اومده بودن خونه ما

من‌میخاستم اذیتش کنم

طوری رفتم رو مخش که انقد گریه کرد گفت توروخدا ولم‌کن التماست‌میکنم

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂

فک کنم این اخلاقم که کمال گرا هستم و توی ذهنم از یه قضیه ای انتظار زیادی دارم و اگه نشه خیلی بهم میریزم

از کسایی که بهشون میگم از فلان موضوع بدم میاد راجبش بام حرف نزن متنفرم، البته بازم طرف نمی‌فهمه چون بهم میگه میدونم بدت میاد ولی من میگم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2714

بیشتر وقتا خونسردم

وقتی منو یکی از دوستام پیش همیم حالا تو چتم همینطور خیلی شیطون میشیم اون یکی دوستمم از دستمون حرص میخوره😁

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          

خوب مشکل تیپ شخصیتی جداگانه ای هست که شما و دوستتون دارین ، شما درون گرا هستین و دوستتون برون گرا برای همین از نظر جفتتون اخلاق‌هاتون روی مخ دیگریه

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

وقتی بچه‌هام یکاری میکنن و من بعد توضیحات و شنیدن حرفاشون فقط سکوت میکنم و در جوابشون هیچی نمیگم کلافه میشن میرن به همسرم شکایت منو میکنن 😂😂😂

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2706