2733
2734
عنوان

چالش اهنگ شمای که بیدارین بیاین😂🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 190 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👌همه میگن پسره بدیه خب همه توو اشتباهن😜

نه حتما درسته اگه همه میگن

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
ادامشو بگو فک کنم اینو دارم

از ما زمین جدا بود حساس ردّی دوتامون رو برفا رفتیم هرکار کردیم فرداش رفتی تو با اون... تو با اون...

نمیبینی دوست دارم کوری حتما مگه تقصیر منه الا دوریم ع هم من ک تا تونستم خوبی کردم چرا باید خسته شی به این زودی ع من...

2731
2740
شما نگاه کن یاد بگیری 😂😂😂

نرو سمیه روبلدبودم😂😂

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
نع:) کاشکی مثلا یدفعه فردا بیای،دلم میخواد کنارع تو بچع شع باز،بزنیم تو دل شب خاطرع ساز:)

حال منه بی تو شبیه به ابر بارونع

https://harfeto.timefriend.net/16620156179852  
2706