2737
2734

بچه هامن ی برادرشوهردارم که زمستون به شوهرم گفته بودتوجات جیش کن بگوزنم کرده ینی شوهرم توحای من جیش کنه بگه سمیراکرده بعدگفته بوداونوول کن همینجاتهران عشق وحال کن شوهرم اونموقع تهران کارمیکردبعدگفته بودبه شوهرم که بگه هرچی جهازخریدم مثلادامادامیخرنا.گفته بوداونم بگونمیخام مثلاطلاق بده بعدمن همه ایناروفهمیدم به شوهرمم گفتم بعدمن توگوشی شوهرم ی صداظبط کن مخفی نصب کردم امروزشوهرم حموم بودیواشکی گوش دادم شنیدم برادرشوهرم ب شوهرم میگه اون تنهایه چاره داره ک کرونابگیره بمیره گفته بودخاک توسرت توهم زن گرفتی چشات بسته بودانقدناراحت شدم این حرفاروشنیدم بخداگریه کردم😔به شوهرمم نمیتونم بگم این حرفاروچون اگه بگم میفهمه صداظبط کن مخفی وصل کردم لطفابگیدچیکارکنم؟شوهرم امروزاخلاقش عوض شده بودمنم کلی پیش شوهرم اوتیکه پرش کرده بودونفرین کردم😔انقدناراحتم برادرشوهرم ازخداشه زندگی من بخوره💔🥺ازخداشه من طلاق بگیرم خیلی ناراحتم دام ازغصه پره😢💔😔

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگیر عقیمش کن بی شرف رو

برادرشوهرمو؟

بخداخیلی ناراحتم

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔
2731
2738

دلیل این همه نفرت چیع

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
چی ب اون میرسه شما جدا شید؟!

خیلی فوضوله مثلامن جداشم بعدشوهرمن بره نوکریش بره فقط برااون کارکنه بخداواگذارش کردم

2706