2737
2739
عنوان

یه همسایه داریم خیلی رند و بکن و پرو هس 😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 48 پست
دیگه خودتون رو دادین زیادی هم رو دادین اینجوری شده  تعارف نداره تو این اوضاع گرونی اومد بگو نی ...

مشکلم همینه .مثلا دختره امروزبهش توحرفاش گف اره به امواتتون میرسه و فلان .یا خواهرزادم کرونا گرف مادرم گریه افتاد دختره با زبوووون چرب گف ایشالا به حق فاطمه زهرا خوب میشل .ببین خیلیییی چرچیل و موذی هس .به من دیروز گف خداروشکر مادرت دسشویی ایناش بازخودش میره مادرمن نمیتونه .بارهاااا گف اخر تا مادرم چیزیش نشه ول نمیکنه .من خودم بابام سه ساله فوت شد زندگیم زیر و رو شد .مادرم بامن لج میکنه اهل هماهنگ اینانیس .تا یکم دعا کنه فوری میگه ثواب داره اونم میخنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این گرونی این چه کاریه اخه بعدم ادم به همسایه اصلا نباید رو بده 

من جمعه 25 تیرازمون داشتم صبح .شوهرش اژانسه .بعد منو برد  پولش دادم 45 تومن .یه دهن نگفتن مثلا 35بگیریم این قبلش 3 کیلو برنج داد یجورایی جبران کنیم اصلاااا وابدا اینجورنیس ،فردا میخوام بهش زنگ بزنم .نمیدونم چی بگم حساب کاردسش بیاد .بگم دیروز راسی برنج خریدی ازمادرم ؟امروز پرسیدم چرا بیرون نمیخری گف کیلو 32 تومنه.

2728

عزیزم انقدر رو ندید چقدررررر رو دادید به همسایه.....ما هم یه همسایه داشتیم هر روز میامد جلو در مون میگفت نون بده پیاز بده سیب زمینی بده شکر بده روغن بده رب بده هرچی که فکرشو کنید......مادر منم خیلی آدم ساده وبی زبون بود هرچی میخواست میداد اونم سواستفاده میکرد....چندباری که اومد من رفتم در باز کردم هرچی میخواست میگفتم نداریم تموم شده...بعدهااا کم کم میامد

2738
خیلی موذیه بخدا .یه ادم زبون باز و دوستیش ظاهری .منم دیرررررفهمیدم .

محلش ندید خودش خودبخود از ریشه میخشکه

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین
من جمعه 25 تیرازمون داشتم صبح .شوهرش اژانسه .بعد منو برد  پولش دادم 45 تومن .یه دهن نگفتن مثلا ...

جلوی مادرت نگو

براش برنج بکش بگو این ۱ کیلو،۳ کیلو هم قبلا بردی قیمتش میشه n تومن قابلتونم نداره😊

من جمعه 25 تیرازمون داشتم صبح .شوهرش اژانسه .بعد منو برد  پولش دادم 45 تومن .یه دهن نگفتن مثلا ...

با هرکی مثه خودش

ببین نه خجالت داره نه ترس

فردا صب راحت حرفتو بهش بگو میخواد ناراحت شه نمیخواد نشه اینجوری که نمیشه با نسیه دادن یا در راه خدا دادن زندکی نمیگذره که ادم ورشکست میشه

عزیزم انقدر رو ندید چقدررررر رو دادید به همسایه.....ما هم یه همسایه داشتیم هر روز میامد جلو در مون م ...

داغون شدم .ازدس مادرم .بخدا این دختره یکسال بامن قهربود ولی خونمون میومد واس مادرم تو حیاط .اخرش کاری کردمادرم که من با اون اشتی کنم .منو میدید اخم میکرد .یه عمری برا بقیه خار و کوچیک شدیم ما .فردا زنگ بزنم بهش؟؟؟؟بش بگم مادرم روش نشد بت بگه .گف گرونیه و الان دیگه مفت ومجانی کسی چیزی به ادم نمیوه .ازطرفی میترسم دلش بشکنه .بدبختی خودمم زیادی مهربونم اما ببینم کسی سواستفاده مبکنه دوری میکنم

2706