2737
2734
عنوان

به نظرتون من مشکل روانی پیدا کردم

169 بازدید | 12 پست

یه دختر دارم ۷ سالشه خیلی خیلی بد غذا بود حتی باشیر هم مشکل داشتم و شدید لاغر بود اینم بگم ۲ کیلو به دنیا اومد و الانم که غذا خوردنش بهتر شده بازم لاغر انگار استعداد نداره من خیلی به خاطرش حرف شنیدم خودمم سخت نگرفتم همین که میخورد مثلا برنامه غداییش رو رعایت میکردم اما وقتی گریه میکرد اسرار نمیکردم زیادتر بدم بعد همیشه مادرشوهر یا خواهرشوهرم یه جور رفتار میکردن انگار من کوتاهی میکنم من خودم به بچه غذا نمیدم تا مشکلی داشت میگفتن به خاطر تغذیشه نمیرسی بهش من دخترم تاخییر هم داشت تو کاراش خلاصه واقعا دوست نداشتم برم خونه کسی چون هم حرف میخوردم هم این غذا نمیخورد خیلی فشار روم بود الان خدا یه دختر دیگه بهم داده ۱ سالونیم من شدیدا رو وزن این حساس شدم کوچیکتر بود روزی ۱۰ بار وزنش میکردم تا ۸ ماهگی شبها خودم نمیخوابیدم فقط شیر میدادم که الان بد خوابه این بهتر غذا خوردنش ولی خب بچه س یه چیزایی دوست نداره یا لج می کنه غذا نخوره من شدید به هم میریزم نمیتونم خودمو کنترل کنم گریه میکنم زنگ میزنم شوهرم یا فحش میدم یا گریه میکنم بیا کمک غذا بدیم امروز ظهر سر همین حرص خوردن تپش قلب و سرگیجه داشتم بعد حالم بهم خورد فقط سر غذا نخوردن همش فکر میکنم اینم لاغر میشه ضعیف میشه فکر کنم دارم روانی میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال فردا بزرگ میشن ازدواج میکنن میرن مریضی و ناراحتی اعصابش میمونه واسه تو، چاقو لاغر نداره مهم سالم بودنه

همیشه طُ تصمیم میگیری چه ستاره هایی توتاریکی زندگیت بدرخشن! 🧚🏻🌠⭐
2731

عزیزم شما یکم وسواس گرفتی و اینکه احتمالا حمله پانیک ب شما دست داده بخاطر فشار استرسه این حمله ک چیزی نیس کم کم وسواس تو نسبت دخمل نازت کم کن تابتونی سیرطبیعی زندگی رو دردست بگیری انشاءالله

تپش قلب و سرکیجه و استفراغ علایم کرونای دلتا هم هست    

نه بابا من استرسی هستم و پری امروزم غذا نخوردم تا این غذا نخوره من نمیخورم سرگیجه اونجور نه یه جور سیاهی رفتن چشم پری میشم عصبی میشم اینشکل میشم 

عزیزم شما یکم وسواس گرفتی و اینکه احتمالا حمله پانیک ب شما دست داده بخاطر فشار استرسه این حمله ک چیز ...

آره امروز داشتم فکر میکردن سر یه غذا اینجور میشه فردا یه حرفی بهم بزنن ناراحت شم احتمالا جدی سکته میکنم 

2738

سعی کن دم نوش های ارام بخش بخوری اکثر مامانا این استرس ها رو کشیدند خصوصا بچه بد غذا که خیلی سخته 

ولی اگر روی نمودار هست اصلا ناراحت و نگران نباش ( هرکی گفت بگو مهم دکترشه) 

در مجموع 

بچه بد غذا رو باید همون یه ذره ای که میخوره رو مقوی و مغذی بدی 

بهش با آب ماهیچه کته درست کن 

با ماهیچه انواع سوپ ها رو درست کن 

نیم ساعت قبل ناهار آب سیب بده بهش انواع ویتامین ها رو داره 

فرنی و حریره بادام بده عالیه برای استحکام استخوان ها 

خدا نگهدار همه کودکان باشه خصوصا بچه های شما 🙏

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
ممنون عزیزم چشم چون درد رو کشیدم حساس شدم 

سلامت باشید 

بچه‌ها به مادر خوش اخلاق و شاد بیشتر نیاز دارند ( هرچند خودم خیلی خوش خلق نیستم 

😂)

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
آره امروز داشتم فکر میکردن سر یه غذا اینجور میشه فردا یه حرفی بهم بزنن ناراحت شم احتمالا جدی سکته می ...

همینو میگم بهش فکر نکن یک مدت مغزت عادت کرده ب این مدل وسواس اسطوخدوس گل گاوزبون دم کن بخور و حتماا پیش یک طب سنتی برو مزاجتم بهم ریخته به دخترتم غذاهای مغذی بده فقط وفقط ازهمین الان سبک زندگیتو عوض کن منم باردار نشدم تاالان وسالمم هستم شکرخدا اما همش

شششش حرف وحدیث میگن همه اصلااا برام مهم نیس توکلت به خدا باشه و بخاطرچیزهای الکی اعصابتو خوردنکن...یاحق♥♥♥♥