2737
2734
عنوان

خیلی گشنمه عکس خوراکیاتونو بزارین دلم باز شه

| مشاهده متن کامل بحث + 3932 بازدید | 172 پست
عکس که بو نداره....الان منم هوس دلمه کردم

ن عکسو نگفتم از بیرون گفتم میومد نشستم رو تراس دلم میخاست پختم بازم نخاستم من فقط از همون اش ک بوش میومد هوس کرده بودم فاجعه ای بود پارسال همین موقع ها بود ظهرعاشورا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اینا مال کی هستن 😍😍😍😍

کدوما؟😁

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2738
اوخی منم تاپیک جواهری در سایتمو دیدم فالوده بستنی... رفتم صبح فردا گرفتم خوردم...تاپیک هم زدم😆😆

ای جان این کوچولو های تو دلی با ی ادم بزرگ چیکار ک نمیکنن من بد ویار بودم ها شبی ی امپول میزدم بتونم اب بخورم ولی ظهرها میرفتم اینستا پیچ خوراکی هارو میدیدم و زار میزدم😂😂😂از همش میخاست شب ک همسرم میگفت چی برات بگیرم میگفتم هیچی حالت تهوع دارم زیاد

بادمجونا چی هستن؟! یعنی اسم غذاش چیه

دلمه رو میگی؟ 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706