2737
2734
عنوان

چرااینقدر شایعه میکنید؟؟؟؟

434 بازدید | 46 پست

چرا هی میاید میگید هرکی واکسن زد مرد!!تاایران واکسن نساخته بود ووارد نکرده بود میومدین میگفتین خارج واکسن ساخته ایران عرضه ساخت ووارد کردن نداره میخوان مارو بکشن کاش مام خارج بود و کلی فحش به مملکت.حالا میاین میگین نزنید میمیرید!!چرا تو دل اونایی که واکسن زدنو خالی میکنید!

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

همیشه مرغ همسایه غازه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بعد بعضیا میگن چرا نخبه ها فرار میکنن

یک دلیل ش  همین که  زحمات شون و تلاششون  به سخره گرفته میشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

آره والا بابای من دوست نداشت بزنه به اصرار من زد برکت زده.بعد الان میام میبینیم اینجوری میگن میترسم میگم چه غلطی کردم گفتم بزن

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ... 
بعد بعضیا میگن چرا نخبه ها فرار میکنن یک دلیل ش  همین که  زحمات شون و تلاششون  به سخ ...

افرین.میگن ایران چیش خوبه که واکسنش خوب باشه!

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
2738
و تو دل مایی که قراره بریم بزنیم

من دیروز زدم اومدم نی نی سایت میگن هرکی زده مرده

آخه باید شکر خور داشته باشه ترکیه و ارمنستان   ایرانو خار و ذلیل میکنن اونا رو میبرن تو اسمون جوری که بیوفتن خودرد و خاکشیر میشن چه بدم میاد دفاع میکنن از اونا  همین کارا باعث پسرفت میشه 

اهدای عضو =اهدای زندگی !                                           من کارت اهدای عضو دارم 💙                                      من یک دختر شادم  عاشق خانوادمم  من در همه شرایط شیطون و شاد و پر حرف و پر انرژی ام اآمااااا عصبی ام   عاشق تئاتر  باله ویلون گلف سینکرونایز    رشتم ریاضیه ولی در آینده اکتور تئاتر و تیزر میشم من مطمنم   عاشق مهندسی عمران  دختری که عروسک بازی نکرده 😉 ملقب به ماهی خانم😁 
آره والا بابای من دوست نداشت بزنه به اصرار من زد برکت زده.بعد الان میام میبینیم اینجوری میگن میترسم ...

عزیزم نمیکشه ولی معلومم نیس تاثیر داشته باشه   ..به پدرت بگو انگار واکسن نزده رعایت کنه خیلی

آره والا بابای من دوست نداشت بزنه به اصرار من زد برکت زده.بعد الان میام میبینیم اینجوری میگن میترسم ...

منم دیروز زدم ازسرشب همه میگن!

حق ناس گردنشون

والا اطراف ما هر کی زده در سلامتی خداروشکر

خبر دروغین انتشار ندید اگ اینکارارو میکنید یه قاتل حساب میشید چون نمیذارید واکسینه بشن مردم واین زنجیره ادامه پیدا میکنه.اگ خودتون اعتقاد به واکسن ندارید نزنید چرا شایعه پراکنی میکنید حق ناس به گردنتون از خدا بترسید

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2706