2137
2106
عنوان

حس خوب یعنی....+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 124 پست
روغن زیتون بمال از الان هرروز تا ترک نشه

ربطی نداره من مالیدم و ترک شدم 

هرکس هر مشکل و گرفتاری داره بگه تا براش دعا کنم 😍😘نه اینکه قدیسه باشم می‌خوام با زبان خودم برای دیگران دعا کنم تا هم انشالله اجابت بشه هم روح خودم صیقل داده بشه

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

تازه اولشه بزار ایشالا آخرش برسه ببین چیکار میکنه هرجارو گیر بیاره چنگ میندازه

چالش حرف ناشناس            https://abzarek.ir/service-p/sg/1723                مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                       ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط سیب زمینی پیازا ممنوع ❌😒
شرمنده امکاناتش رو ندارم ...وگرنه در خدمت میبودیم😄😁همین امشب 

امکانات چیع😅😂

بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                     https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم            
2166
روغن زیتون بمال از الان هرروز تا ترک نشه

چشمم من دیوونم یا توهم تو عکس میبینی ک افتاده ی ور شکمم😁😁

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰
امکانات چیع😅😂

😐😀امکانات بی تربیتی😫

هرکس هر مشکل و گرفتاری داره بگه تا براش دعا کنم 😍😘نه اینکه قدیسه باشم می‌خوام با زبان خودم برای دیگران دعا کنم تا هم انشالله اجابت بشه هم روح خودم صیقل داده بشه
2050
2183
چه بی ادب😐

😐😐😐😐😐😐😐😐

😂😂😂نفهمیدم اما باشه

😐😐😐ژینا دور از جونت چرا خنگ شدی 😐😐😐