2733
2739
عنوان

بنظرتون جنسیت نی نی چیه ، کسی هست ک حسش درست در بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 159 پست
شما علائمی داشتین موقعی ک باردار شدین ؟؟؟

من نفس تنگی شدید داشتم بدحالیم بیشتر عصراتا شب بود

سینه هام ب شدت درد صبح ها حالت تهوع زیاد نداشتم 

بیشتر دلم میخواد دراز بکشم هرچند جفت بچه پایینه و الان مجبورم

خوردنیا هم شیرینی میخوردم هم ترشی 

...و خدایی هست،بالاتر از حد تصوُّر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات ایشالله سالم وپسرباشه برامنم دعاکن پسر میخام منم کار خاصی کردی تو؟

انشالله آمین ممنون عزیزمی نه فقط. گرمیجات خوردم   دیگه منو شانسم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2731
عزیزم عکس ان تی رو بالا گذاشتم  اگه ندیدین بگین دوباره بفرستم

دیدم گلم من میگم دختر

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
آره اگه خدا خواست.  ولیبا دختر سوم مخالف نیستم   خدا شکر

منم سه تا دختر دارم 😃😃دخترام نعمتای زندگیمن شکر خدا ک دارمشون اما دخترای من سه قلو هستن

...و خدایی هست،بالاتر از حد تصوُّر...
2738
شک ندارم حالا ببین پدرشوهرت سبزه گندمی نیست؟

احسنت 

درسته 

شکم و ساق پاهاش روشنه ولی صورت و دست و کل اش سبزه س

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
من نفس تنگی شدید داشتم بدحالیم بیشتر عصراتا شب بود سینه هام ب شدت درد صبح ها حالت تهوع زیاد نداشتم& ...

هوف من ۲۵ سیکلم الان امروز یه لکه خیلی کوچولو دیدم بعدشم دیگ ندیدم نمدونم برا چیه

بی وفا باشی شکایت میکنند♣️با وفا باشی خیانت میکنند...
انشالله آمین ممنون عزیزمی نه فقط. گرمیجات خوردم   دیگه منو شانسم

من هیچی نکردم فردا میخام برم پیش ماما ازایناک توخونن شکممو ببنده میگن کارش خیلی خوبه دوستمم رفت پسر شد دیگ توکل بخدا

منم سه تا دختر دارم 😃😃دخترام نعمتای زندگیمن شکر خدا ک دارمشون اما دخترای من سه قلو هستن

دختر رحمته 

خیلی خوبن 

بزرگ ک شن روزی هزار بار میگی خدایا شکرت ک دختر دارم 

دختر خیلی خوبه

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

ای جانم عزیزم خدا حفظشون کنه برات گلم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2706