2737
2734
عنوان

سخت ترین تلاشی که تو زندگی کردین؟

650 بازدید | 49 پست

یکی از مشاورای کنکور بود که خودشم شهید بهضتی میخوند میگفت من ۱۰ سالم بود برای مسابقه ی دو که داشتم روزی ۶ساعت میدویدم به شدتی که دیگه نمیتونستم رو پاهام واستم و حالت تهوه میگرفتم یا حتی از خستگی بیهوش میشدم بعد قهرمان کشوری شدم

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم درس خوندم برای کنکور هم مامانم مریض بود کل کارای خونه کردم🚶‍♀️

از لحاظ روحی داغون شدم و رتبه متوسط کسب کردم ولی ب خودم افتخار میکنم:)

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱
2731

زیاد تلاش کردم اینقد ک یادم رفت باید زندگی کنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خیلی ،،

یکیش اینه ، یه تایمی ۱۹ سالم اینا بود با حقوق وزارت کار حسابدار بودم شب عیداهم تا ساعت ۱ می مونم انبار گردانی ،، صبح ساعت ۵و نیم تا شب ساعت ۱ واسه یه دختر خیلی زیاده اونم محل کارم تو جاده مخصوص بود ،،،،،،

خب؟

گفتم شماهم درباره تجربیاتتون در تلاش کردنتون برای خواستتون بگین مثل ایشون

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 
2738

چه تایپیک انگیزه بخشی😍 آفرین استارتر

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست/هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود/صحنه پیوسته به جاست/خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد....

ی شبایی بخاطر امتحانام  یادش بخیر  ی روز کامل نمی‌خوابیدم  یک ساعت میخوندم ۱۰ مین گوشی کوک میکردم  میخوندم آخر  بار تو کل مدرسه نفر دوم شدم:)

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱

واسه خونه دار شدن بود از هر چی هرچییییییی که دلم 

خواست گذشتم تازه هنوز نیمه کارست جوونیم و پاش

گذاشتم لطفا یه صلوات بفرستین سالی دیگه این موقعه

دیگه تکمیل شده باشه

من یه بی نام و نشونم

امروز،روز اول پیاده رویم بود ۴کیلومتر پیاده روی کردم خوب بود؟

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2706