2733
2739

سلام دوستان من هفته پیش بعد از سه ماه رفتم پیش دکتر اعصابم داروهایی که این سه ماه گذشته خورده بودم اینا بودن: ،(آسنترا ۵۰صبح یکی، کلرودیازپوکساید ۱۰،پروپرانول ۱۰ روزی یکی) ،اما اضطراب و استرسم احساس کردم کم نشده بود و به دکترم گفتم این قضیه رو (بماند که مشکلات مالی و خانوادگی زیادی داشتم و دارم تو این مدت.

خلاصه به دکتر گفتم استرس و اضطرابم کمتر نشده و اعصابم ضعیفه و خواب شبم خیلی بده کلا سخت خواب میرم .

دکتر کلرودیازپوکساید رو حذف کرد و این داروها رو اضافه کرد:بوسپیرون "بوسپانکس"۵ نصف صبح نصف شب،،،کلونازپام ۱ میلی گرم یک چهارم شب)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولین روز که شروع کردم خب داروهای قبلی رو که سه ماه خورده بودم و مشکلی نداشتم،صبح نصف بوسپیرون خوردم از بعداز ظهرش احساس داغی کف پا کردم ،الان توی این یک هفته گاهی کف پام گزگز میکنه گاهی داغ میشه،یعنی از عوارض داروهای جدیده؟؟؟

قرص نخور اصلا فایده نداره  من به اصرار روانشناسم رفتم پیش دکتر قرص داد خوردم، بهتر نشدم که بدتر شدم،  خوابم به هم خورده، شبا نمی تونم بخوابم

قرص ها رو هرچی زودتر بذاری کنار بهتره

شبیه پروفمم
2738

اومده قوی ترش کرده

نخور هرکه خورده پشیمونه من خیلی تحقیق کردم

افشره ی گل سرخ

اسطوخودوس

زعفران دم کرده

گل گاوزبان

عرق بیدمشک

بهار نارنج

اینارو بخور

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
قرص نحخور..عوارض داره.‌

عزیزم من دوسال و نیم پیش این دکتر رفتم و داروخوردم داروهامو کم کم کمش کرد و بعد قطع کرد،کرونای کوفتی که آمد اوایل خیلی میترسیدم انقدر ترسیدم و استرس کشیدم و مشکلات زندگی هم ریخت رو سرم که یکهو منفجر شدم و حالم بد شد،مجبورم عزیزم🙃🙃🙃

دکترم عالیه ،اعتماد دارم بهش خیلی خوبه چرا باید عوض کنم؟

فكر كردم از داروهايي كه تجويز كرده ناراضي هستي

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2706