2752
2734
نمیدونه ادم چیکار بکنه حالا که هنوز نوبت ماهم نمیشه 

باید رعایت کنی که بین دوز اول و دوم کرونا نگیری امروز به ما میگفتن حتما باید رعایت کنید مثل قبل و گفت زیاد اب بخور همین 

بعدم من استرازینکا زدم تا الان هم هیچ مشکلی ندارم ورزشمو کردم و سنو گرافی رفتم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میدونی چن سال ب بالا میزنن؟

دیروز نوبت متولدین ۴۵ بود.مامانم زد.من خودم ۳۰ سالمه گلم جز هیئت اجرایی بودم که زدم

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
2731
منم شنیدم واکسن زده ها بازم گرفتن

واکسن زده ها کرونا میگیرن 

سرایت هم میدن

فقط چون پادتن تو بدنشون هست بدنشون مقاوم تر هست و زودتر خوب میشن و مرگ ومیرشون کمتر میشه

البته بعد یه سال باز پادتن تو بدن کم میشه و لتزم هست واکسن بزنن

من واسه پدرومادرخودمم میترسیدم بگم بزنن

با تردید به داداشم گفتم ثبت نامشون کنه بعدش بازپشیمون شدم نکنه اتفاقی براسون بیافته ولی خوب خداروشکر خودشون یهویی ثبت نام کردن وزدن بعد یه روز من فهمیدم که واکسن زدن وخداروشکر مشکلی پیش نیومد

این بیانت از کرونا هم بدتره.آرومتر هم میشه انتقاد کرد.

ارومتر!

معنی ارومتر رو باید کسانی درک کنند که تمام این مدت خودخواه بودن نه من و امثال ما 

طرف تولد گرفته با ۲۵نفر انتقاد میکنی میگه به تو ربطی نداره!

عروسی گرفته میگه به تو ربطی نداره 

در مقابل ادمهای خودخواه چرا باید اروم باشیم 

مسئله مرگ و زندگی ما تو این دوسال از همه چیز زدیم 

اما یه عده انقدر بی وجدانند که نمیگن یه چند هفته بشینیم خونمون 

از کدومها بگم 

دیشب دارم خبر مرگ پدر مادر و خواهر یه نوجوان و میخونم بعد صدای ماشین عروس میاد !!!!!

وجدانها خواب خواب خواب

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ثبت نامی نیست ک چرته  من صبحی بابام و مامانم با کارت ملی رفتن واکسن چینی سینوفارم زدن و اومدن& ...

عزیزم ثبت نامی هست 

کسایی که جا موندن هنوز نزدن سن های که رد شده و گذشته و کسایی که دیابت نوع یک دار و بیمارهای قلبی باید ثبت نام کنن فقط کسایی که 50 تا 55 سال هستن نمیخواد ثبت نام کنن با کارت ملی میرن میزنن

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

مادرشوهرمن ازاول کرونافقط دورهمی وعروسیه حتی الان تو اوج .امشب تولده.دعاکردم کرونا بگیره یکم فهم وشعورحالیش شه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
دیروز نوبت متولدین ۴۵ بود.مامانم زد.من خودم ۳۰ سالمه گلم جز هیئت اجرایی بودم که زدم

پدرم منم ک همینه هنو نرفته😖ای خدا چقد آدمو حرص میدن خب برین بزنین دیگ 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم