2737
2739
منم چندسال درگیرکابوس بودم خیلی واقعی بودن کلی دعانویس رفتم آخرش رفتم دکترگفته اختلال اضطرابه درمان ...

نمیدونم.میگه یه چیزی میبینم ن شبیه انسانه ن حیوان داره خفه ام میکنه..دایم با اون موجود انگار گلاویزه

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
ن..میگه ناخواسته اذیتشون کرده..حالا یا اب جوشی چیزی.نمیدونم.مغزم دیگه قد نمیده..توروخدا دعاش کنید

چشم حتما 

هیچی بتر از صلوات نیست 

ولی اینی که شما میگید احتمالا اسیر خرافات ساخته ذهنشون شدن حتما با ی ادم عاقل مشورت کنید و از کلمه جن کمتر استفاده کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرن دکتر دیگه خدارو شکر دکتر که قحط نیست اونجا نشد تهران. 

تو این سه روز بردن..تشخیص اختلالی نتونستن بدن.فقط میگن بستریش کنیم با دارو بخوابونیمش..اینجوری از بین میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2728
میشه راجب رقیه شرعی توضیح بدی گلم..بابد یه ادم متخصص انجام بده ؟

بله..یه آدم مومن و با ایمان...آیاتی از قرآن کریم رو بر شخص بیمار میخونه و ب اذن الله اگر مشکل اجنه باشه..جن ب حرف میاد و یا مسلمان میشه و میره..و یا اینقد آیات عذاب رو برش میخونن که بسوزه....به هیچ عنوان گوشت قرمز..سردیجات و ترشی بهش ندین

2738
خواهش میکنم  آقا هستم

معذرت میخوام.انقد فکرم درگیره متوجه نشدم..ببخشید شما اطلاعات راجب اینجور چیزا دارین؟یا کسی ک بتونه کمکش کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
خودش ک نمیتونه دائم حالش بد میشه.خواهرش میخونه فایده نداره.عاجز موندیم بخدا

سلام@Karbalai1001 در تلگرام مراجعه کنید رایگان کمکتون میکنه البته سرش خیلی شلوغه پروفایلش شمارش را گذاشته تماس بگیر 

سلام@Karbalai1001 در تلگرام مراجعه کنید رایگان کمکتون میکنه البته سرش خیلی شلوغه پروفایلش شمارش را گ ...

ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
معذرت میخوام.انقد فکرم درگیره متوجه نشدم..ببخشید شما اطلاعات راجب اینجور چیزا دارین؟یا کسی ک بتونه ک ...

خواهش میکنم ایرادی نداره

ی چیز کلی بهتون میگم برای کل زندگیتون بزرگی به من میگفت دوتا چیز توی زندگیت دنبال نکن اول جن دوم گنج 

هر ادمیو دیدم طرف هر کدوم رفته جز تباهی چیزی نبوده

دوم اینکه تا انسان از دایره تسبیح خداوند خارج نشه  جن ها در هیچ صورت نمیتونن آسیب بزنن 

سوم جن ها به شدت از انسان ها دوری میکنن 

چهارم جن ها قابل دیدن نیست مگه اینکه به شکل ی موجود حقیقی در بیان که در اون صورت اگه مثلا تبدیل به گربه بشه شما از کجا میخواید بفهمید جنه یا نیست 

اگه واقعا کارایی مثل احضار و چیزای دیگه انجام دادن که واقعا صدمه میبینن و صدمه هم خیلی بیشتر از چیزیه که خیلی بیشتر از مورد شماست و از تجربه بنده خارجه 

گاهی اوقات ادما اسیر تخیلاتشون میشن و همون باعث آسیب میشه یکی از اقوام ما جنون داره و هر از چند گاهی جنون سراغش میاد هیچ ربطیم به جن نداره

معلومه که هیچ آگاهی از قرآن کریم نداری.....منظورم از این آیه این بود..که قرآن سرتا سر شفا ورحمت است. ...

من فک کردم این یه دعاس ک باید براش بخونیم..من فکرم انقد درگیره ک همه چیو قاطی کردم وگرنه میدونم قدرت برتر خداست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2706