2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁  دروغ نگو نصف شبی

وای کاش دروغ بود..داریم دق میکنیم همگی..همش ۲۵ سالشه.سه دختر سه ساله داره..التماس دعا

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2731
عزیزم ینی جن وجود نداره؟؟؟دکتر تشخیصی نتونسته بده اخه..تو سه روز یهو اینجور شده

نگفتم جن نیست ولی جن حق آزار و اذیت نداره. دکتر هم که میگی گفته بستری پس تشخیص داده  حالااین دکتر رو قبول ندارین ببرین دکتر دیگه. مشکلی براش پیش اومده  مشکل روانی پیدا کرده باید دارو و درمان بشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
چیشد نصف شب یادت افتاد 🤣🤣🤣🤣

میشه از تاپیک بری بیرون..حوصله امثال مث تورو ندارم ک فقط بلدید درد ادمو ب مسخره بگیرید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2740
نگفتم جن نیست ولی جن حق آزار و اذیت نداره. دکتر هم که میگی گفته بستری پس تشخیص داده  حالااین دک ...

گفته بدون همراه باید باشه.نتونستن بدون همراه ولش کنن.چون ب خودش آسیب جدی میزنه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏

منم چندسال درگیرکابوس بودم خیلی واقعی بودن کلی دعانویس رفتم آخرش رفتم دکترگفته اختلال اضطرابه درمان شدم،شایدفامیل شماهم مریض شده چون باورداره جن زدی درمانش سخت میشه....بایدخودش بخوادتادرمان بشه

تهش میرسه به خدا🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
مگه احضاری چیزی انجام دادن؟ کاری که مربوط به حضرات عزیز اجنه باشه؟

ن..میگه ناخواسته اذیتشون کرده..حالا یا اب جوشی چیزی.نمیدونم.مغزم دیگه قد نمیده..توروخدا دعاش کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
گفته بدون همراه باید باشه.نتونستن بدون همراه ولش کنن.چون ب خودش آسیب جدی میزنه.

ببرن دکتر دیگه خدارو شکر دکتر که قحط نیست اونجا نشد تهران. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
بله به اذن الله صددرصد تاثیر داره...اگرم بتونین یه راقی پیدا کنین که رقیه شرعیش کنه و جن رو مسلمان ک ...

میشه راجب رقیه شرعی توضیح بدی گلم..بابد یه ادم متخصص انجام بده ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2706