2733
2734
عنوان

اگه بفهمین دو یا سه ماه دیگه نهایت زنده اید رفتارتون با

| مشاهده متن کامل بحث + 1945 بازدید | 214 پست
اول ازهمه چون همیشه رژیم میگیرم ازهمه چی یه دل سیر مبخورم درحد ترکیدن بعدشاونقدر به شوهرم حرص میدم ...

ایول حالا من میخوام فقط به شوهرم محبت کنم اتفاقا خیلی اذیتم کرده ولی میخوام فقط محبت کنم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان رو پامه عشقمه زندگیمه نفسم به نظرت من بمیرم کی میتونه اندازه من دوسش داشته باشه؟

دور از جونت خدا بهت عمر با عزت بده ولی مطمئن باش هیچ کسسسسسس هرگزززززز.فقط خدا

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
وقتموبیشتربادخترام میگذرونم بعدم فقط میسپارمشون به خواهرشوهرم دلم نمیخوادپیش مامانم باشند.همیشه وقتی ...

منم همیشه و همه جا گفتم اکه مردم پسرم زیر دست خواهرم بزرگ بشه 

ولی موندم چرا شما میگین مادرتون نه؟؟؟؟

2731

نمی دونم شاید همه خانواده خودمو شوهرم رو دعوت کنم خونم ازشون حلالیت بطلبم به شوهرم میگم زن نگیره که بچه هامو اذیت کنه همیشه حواسش به بچه هام باشه که کمبود منو حس نکنن

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
الان رو پامه عشقمه زندگیمه نفسم به نظرت من بمیرم کی میتونه اندازه من دوسش داشته باشه؟

خدا....

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
به اون چیز تو دلت بگو بره گم شه😂 تو بچه کوچیک داری هیچ کس براش مادر نمیشه بخاطر بچه ات باید قوی ...

مثل جاری مننننن😭😭😭💔💔💔💔

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
نمی دونم شاید همه خانواده خودمو شوهرم رو دعوت کنم خونم ازشون حلالیت بطلبم به شوهرم میگم زن نگیره که ...

شوهرتم میگه چشم😂شوخی کردم عزیزم خدا عمر با عزت بهت بده گلم

[QUOTE=201669257]منم همیشه و همه جا گفتم اکه مردم پسرم زیر دست خواهرم بزرگ بشه  ولی موندم چرا شما میگین مادرتون ...[/QU

ازبس نامهربونه.برای من مهربون نبود برای بچه هام که هیچ اون فقط پسرشومیخواد.خواهرشوهرم بهتره درحق بچه هام

اول اینکه کلی میخورم بیخیال رژیم میشم😂

بعدشم ک فک میکنم خیلی خوشحال میشم☹️🥺

God     i heard you. Just be patient press for more                                                                                💜💜💜                                                  صداتو شنیدم، فقط صبور باش                                    فرستنده:خدا                                                                                      ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ ✳️          شهزاده رویای من شاید تویی                                     اون کس ک شب درخواب من آیدتویی توووو               ازخواب شیرین ناگه پریدم اوراندیدم دیگرکنارم بخدا      جانم رسیده ازغصه برلب هروز وهرشب درانتظار بخدا                 کاشکی دلم رسوا بشه دریابشه این دوچشم پرآبم روزی ک بختم وابشه پیدا بشه اون ک اومد تو خوابم      می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش                           می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش
2706