2737
2734

اگه بفهمین دو یا سه ماه دیکه زنده اید رفتارتون با اطرافیان تغییر میکنه؟کلا چه میکنید خصوصا اونایی که مادرن برا بچتون چه میکنید برا همسرتون؟

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

شاید بد بشم‌که ارزو به دل نمیرم

همشم‌میخورم😂😂

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه بفهمم میرم خارج برا اخرین بار عمومو ببینم

بیش از حد دوسش دارم

۳سالی میشه ندیدمش

بعدش میتونم راحت بمیرم..

دا هشساد منی سوویندیرمیر نینماخ اولار           ♧ تورکون دیلی تک سوگیلی ایستگلی دیل اولمازاوزگه دیلی قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز❤.......در حال تحصیل♡♧جانیم اولان گونجان منیمسن❤🖇
2738

من بچمو بغل میکنم بوش میکنم بوش میکنم گریه میکنم غش میکنم براش.هیچوقت مادر خوبی نبودم

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..

من چند وقت پیش به خاطر دوست صمیمیم دل یکی رو شکستم میرم ازاش عذرخواهی میکنم😔

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 
2706