2737
2739
عنوان

بنظرتون من افسرده ام؟

79 بازدید | 15 پست

یکسره خسته ام خوابم. میاد. خونه رو در حد   گاز پاک کردن. و ظرف شستن و جارو کشیدن تمیز میکنم ولی بزور

مثل. قبل نیسم ک خونه ام برق میزد 

حوصله پسرمو ندارم 

امروز  خیلی دلم گرفته بود بهونه کردم با شوهرم بحثم شد 

الآنم تیکه. میندازه بهم. خیلی بیشعوره خیلی اصلا درک نمیکنه ادمو 

من هرروز باید برای قلیون بزارم 

منم همین طوری شدم جدیدا به خاطر این همه مرگ و میر و مریضی و ایناس ولی مامانم میگه از تنبلیه   

کاربری دست دونفره که از نظر فکری و سنی کاملا تفاوت دارن پس کاراگاه نشید لطفا .ممنون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین طوری شدم جدیدا به خاطر این همه مرگ و میر و مریضی و ایناس ولی مامانم میگه از تنبلیه   ...

نه از مرگ و و... اینا نیس 

من تنبلم نمی‌گم  زرنگم ولی. هفته ای یکبار جو می‌گرفتم وپامیشدم کنفیکون میکردم  آرایش میکردم ولی الان اصلا حسش نیس

2728
نه از مرگ و و... اینا نیس  من تنبلم نمی‌گم  زرنگم ولی. هفته ای یکبار جو می‌گرفتم وپامیشدم ...

شآید مریضی من داره به تو منتقل میشه خیلی خطرناکه   

کاربری دست دونفره که از نظر فکری و سنی کاملا تفاوت دارن پس کاراگاه نشید لطفا .ممنون  
من ک عاشق آشپزی بودم. شام ناهار نمیتونم درست کنم

گلم خودت ببین چته.. برو آزمایش بده شاید کم خونی.. یا تیروعیدت کم کاره. یا پرکاره.. شایدم افسرده شدی..

من یکی از نزدیکان خیلی درگیره با همه..  یه چیز کوچیک میگی دعوا می‌کنه و گریه و قهر.. با بچه و شوهرش دعوا داره همش..  

هرررر روز همین برنامه س.  وقتیم میگیم برو دکتر ادعاش میشه من تحصیل کرده م.. خودم می‌دونم همه چیو.. مقاومت میکنه

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.

عزیزم اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: تنبلی و بی حوصلگی رو گوش کن. 

خیلی قشنگه 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2738
گلم خودت ببین چته.. برو آزمایش بده شاید کم خونی.. یا تیروعیدت کم کاره. یا پرکاره.. شایدم افسرده شدی. ...

منم اینطوریم سر کوچیک. ترین چیزا درگیرم. ولی الان بنطرت شوهرم میزارع برم. مشاوره یا پولشودارم

نه از مرگ و و... اینا نیس  من تنبلم نمی‌گم  زرنگم ولی. هفته ای یکبار جو می‌گرفتم وپامیشدم ...

من نمیگم همیشه سر حالم.. خب آدم هزار احوال داره.. اما با ذوق غذا پختن و خونه رو راست و ریس کردن لازمه زندگیه.. 

تازه من درگیر ناباروری و دکترم.. اما روحیه ت رو حفظ کن

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
منم اینطوریم سر کوچیک. ترین چیزا درگیرم. ولی الان بنطرت شوهرم میزارع برم. مشاوره یا پولشودارم

کلی کانال و پیج هست برا کمک میتونی استفاده کنی.  

2706