2737
2739
عنوان

برا ایرانی ها یادگیری کدوم زبون ها اسون تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی دلم میختد انگلیسی یاد بگیرم ولی همت نمیکنم

شرتیط کلاسم ندارم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
فکر کنم ترکی

ترکی بعد از چینی سخت ترین زبان هست

چیزی‌ست از جنس درد، وقتی که زخمی می‌شوی، از جنس شورمندی، وقتی که عشق را تجربه می‌کنی، از شعف، وقتی به دستش می‌آوری و از اندوه، وقتی دستانت نایی برای مشت شدنی مقابل ستم، در خود نمی‌یابند.                                               من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم... میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم... غمِ تو را همان شب، که دل سپردم به جان خریدم قسم... به جانِ تو من، به جان رسیدم، تو را که دیدم!  
2728
فارسی همون تاجیکیه؟  نژاد تاجیک ها چیه؟

نژاد تاجیکی همون فارس  یکی ان  

مثل ترک ها و ترکمن ها

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
2738
خدا شفا بده برو بشین دو کتاب بخون!  تو گوگلم جست و جو کنی می‌بینی عریا از قرن چند وحشی گری ...

شما منبعی جز گوگل  و سایت هایی که توسط پان ها میگرده نداری؟

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
نژاد تاجیکی همون فارس  یکی ان   مثل ترک ها و ترکمن ها

😐سلجوقی ها و غزنوی ها از کجا اومدن ایران؟ چرا رو هوا حرف میزنی؟ 

تو عمرم اینقد ادم رو اعصاب و پرو ندیده بودم 

شماهم اگه ترکی برو ازبکی یادبگیر

اخه اینجور آدما سرشون مثل کپک زیر برف فکر میکنن اول جهانن در حالی که از همه دنیا عقبن  با یه مش ...

خیلی ناراحت میشم این چیزا یا نژاد پرستی میبینم

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
روسی؟  😐 پای استاد زبان‌شناسی هم نشستم این حرفا رو نشنیدم  چقد عرب پرستی شما  ...

ببین قصدت از یادگیری چیه؟؟؟

اول هدفتو مشخص کن

اگ میخای مهاجرت کنی قطعا انگلیسی

هم اسونتره هم بیشتر ب دردت میخوره

مثلا میخای ترکی یاد بگیری ک جی بشه اگ قصدت مهاجرت ب ترکیه هست خب ترکی باید یاد بگیری

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
2706