2703
2553
عنوان

برا ایرانی ها یادگیری کدوم زبون ها اسون تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1629 بازدید | 114 پست
حکمت از اولم دست همونا بوده بنظرت فارسی زمان کوروش عین الان بوده به هیچ وجه اگه بود الان ما داشتیم ک ...

تاجیکی جزو فارسی بوده

واسه. چی اینقد علاقه داری راجب چیزایی ک اطلاع نداری صحبت کنی? 

روسی؟  😐 پای استاد زبان‌شناسی هم نشستم این حرفا رو نشنیدم  چقد عرب پرستی شما  ...

من ترکم 

من بر اساس تجربم گفتم چی یاد بگیر من خودم عربی فقط هالی میشم ولی به چه دردم میخوره یاد بگیرم روسی هم دوست دارم دارم یاد میگیرم

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تاجیکی جزو فارسی بوده واسه. چی اینقد علاقه داری راجب چیزایی ک اطلاع نداری صحبت کنی? 

نه فارسی همون تاجیکی🤣

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
حکومت از اولم دست اونا بوده؟ 😂 کجا سیر میکنی؟  فارسی از قدیمی ترین زبان های جهانه مثل عبر ...

😊😊ارههههههه😂😂مدرک؟

2720
😂

این‌خوب نیست‌خودشون‌انتخاب نکردن‌ک‌اینطوری باشن

و بعد هیشکی زشت نیست

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
این‌خوب نیست‌خودشون‌انتخاب نکردن‌ک‌اینطوری باشن و بعد هیشکی زشت نیست

اخه اینجور آدما سرشون مثل کپک زیر برف فکر میکنن اول جهانن در حالی که از همه دنیا عقبن  با یه مشت دروغ مغزشونو میشورن پس ناراحت نشو

2714

هندی

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ترک و بعدم انگلیس بقیش نژادشون و زبون خیلی فرق داره

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2706