2737
2739
عنوان

آهای گیاهخوارا بیاید ببینم😬💔

332 بازدید | 49 پست

وااااا ینی چی میگین گوشت نخورین، حیوانات گناه دارن؟؟؟؟😤😤

مگه شما «برگ درختان سبز در نظر هوشیار هر ورقش دفریست معرفت کردگار» رو میخورید ما چیزی بهتون میگیم؟؟؟؟😬💔💔💔💔💔😂😂😂😐✋

رعایت کنید اه😤💔😐😂✋

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا قانون طبیعت اینجوریه مثلا شیر میره آهو و اینا رو میخوره😐👌🏻ولی خب اینم یه عقیدیه ایه دیگه .باه ...

بخند باباااااا😂😂😂😂

خب ما خودمونم برگ درختان شبزو میخوریم😂

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
2738

😂😂😂😂😂😂👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

لااااااایک👍🤣🤣🤣🤣

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
صددرصد😂👍 ولی نیان بخورنت صلوات😶

اه بابا بخندید 😐😂

خب من خودمم برگ درختان سبز در نظر هوشیار ، هر ورقش دفتریست معرفت کردگار رو میخورم😂

من ی ماه گیاه خوار شدم سخته خیلی 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
اه بابا بخندید 😐😂 خب من خودمم برگ درختان سبز در نظر هوشیار ، هر ورقش دفتریست معرفت کردگار رو میخو ...

منم میخورم خو

من همه چی خورم اصن😶😂😂

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
2706