2737
2734
عنوان

دوستای عزیز یه سوال دارم😁

136 بازدید | 8 پست

پسر داداشم کنکور داده امسال،ولی متاسفانه پزشکی قبول نشده☹☹

حالا من رو واسطه قرار داده که باباشو راضی کنم که اجازه بده مهاجرت کنه(تحصیلی البته)😑😑

به نظرتون چکار کنم؟چی بگم؟

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
بگو بمن چه تو داری از من سواستفاده میکنی😑

☹☹آخه خیلی برام عزیزه

الان واقعا نمیدونم چی باید بگم😫

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب واسطه شو خدا خیرت بده. کافی اوضاع جامعه رو شفاف کن برای والدینش. اگر دلسوز بچه باشن خودشون رضایت ...

☹☹خودش گفته اینارو

ولی والدینش میگن خطرناکه تنها باشه😑😑😑😑

میتونه هزینشو بده برادرتون؟ بین الملل یا آژاد هزینش از مهاجرت تحصیلی کمتر میشه اگه میتونه اینا رو ت ...

آره میتونه خداروشکر🙏

فک نکنم بتونه آزاد بره☹

آره میتونه خداروشکر🙏 فک نکنم بتونه آزاد بره☹

خوب اگه میتونن به برادرت بگو فلانی(برادر زادت)خیلی پزشکی دوست داره بنظرت خوبه اقدام کنه برا مهاجرت تحصیلی نظرت چیه؟بعدم بگو خودش از من خواسته باهات صحبت کنم 

2738
خوب اگه میتونن به برادرت بگو فلانی(برادر زادت)خیلی پزشکی دوست داره بنظرت خوبه اقدام کنه برا مهاجرت ت ...

🤔🤔👌