2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
حالا که زحمت کشیدی چندتا سریال قشنگم معرفی کن😁😅.راستی کانالی میشناسی فیلمای قبل انقلابو داشته باشه ...

قبل انقلاب رو از یوتیوب میتونی ببینی 

سریال های الان که قشنگ باشن یکی ملکه گدایان هست یکی زخم کاری 

یه سریال جدید هم اومده ژانرش طنز و خانوادگی هست اسمش قبله عالم هست . 

گیسو هم بود که منوچهر هادی گفت من دیگه نمیسازمش وسط کار ول کرد تموم کرد سریالو اینو نبین الکی نتت رو حروم نکن چون تا آخر نساختن

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
قبل انقلاب رو از یوتیوب میتونی ببینی  سریال های الان که قشنگ باشن یکی ملکه گدایان هست یکی زخم ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی ولی منظورم سریالای خارجی بود.ترکی یا آمریکایی چون سریال ایرانی دوست ندارم.اگرم گفتم فیلمای قبل انقلاب چون 

دوست دارم اون موقع ایرانو ببینم ی چندتایی دیدم خوشم اومده میخواستم بازم ببینم.بازم ممنونم که وقت گذاشتی🌹

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی ولی منظورم سریالای خارجی بود.ترکی یا آمریکایی چون سریال ایرانی دوست ندارم.ا ...

سمت چپ قلبم

تو درم را بزن 

ترکی اینا رو می‌دونم 

خواهش میکنم عزیزم 💕😘

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
سمت چپ قلبم تو درم را بزن  ترکی اینا رو می‌دونم  خواهش میکنم عزیزم 💕😘

سمت چپ قلبمو دیدم خیلی قشنگ بود ولی تودرم رابزن فقط دو قسمت اولشو دیدم حوصلم نگرفت بقیشو ببینم حقیقتش از موقعی که هانده خودشو این شکلی کرده دیگه نمیخوام فیلماشو ببینم😅بعدهم از این پسره کرم بورسین خوشم نمیادالان میگی چقدر بد پسندی چی کار کنم اگه از بازیگری خوشم نیاد فیلماشو نمیبینم😂😂

2706