2737
2734
عنوان

دلم میخواد خودم و بچم و بکشم راحت شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 88 پست

بیا منو بکش بعد خودتو☹بخدا راحت 

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
نمیشه من نباشم اذیتش میکنن اگه قرار باشه بمیرم جغت مونو میکشم قرص میدم بهش

چه خشن 😐

بهزیستی بزرگش میکنه 😐 نکشی بچه رو

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ول کن حالا شوهر میخایی چیکار.. اولی چه گُلی به سرت زد ک دومی بخاد بزنه.... بشین بچتو بزرگ کن .. مردا ...

ولی دوستم الان کرونا گرفته بود بعد از طلاق ازدواج کرد شوهرش بردش دکتر ولی من بد بخت خودم پیاده باید برم دکتر دوا درمون بشم

2731

عزیزم همه ادما تنهان تو اوج سختیاشون

بعدم کرونا گرفتی خب حتما اونا هم بحاطر خونواده و خودشون جرئت نمیکنن بیان بهت سر بزنن ک کرونا نگیرن

من مامان بزرگم کرونا گرفت یه ماه هیشکی پیشش نرفت

در مورد اینکه میگی هیچ دوست و رفیقی نداری هم یه سری گروهای گردشگری و کوهنوردی و... هست که میتونی باهاشون همراه شی

کرونا رو بهونا نکن. اگه از نظر مالی مشکلی نداری برو دوتا کلاس ثبت نام کن 

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
متاسفم واسه درکت کامنت نمیذاشتی کسی نمیفهمید چقدر بی رحمی 😳😳😳😳😳

اره من بی رحمم 😐

خودم تو بی کسی غلت میزنم خواهر کجای کاری 

دارم میگم این راهش نیس

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤
ایحرفا چیه تو بخاطر بچتم ک شده باید روحیه بزرگی داشته باشی واینکه تازه خلاص شدی و آزاد شدی دوباره می ...

خب چکار کنم یه ماشینم ندارم همش باید با این و اون برم بیرون نمیشه ک.

شغل مناسب هم برام پیدا نمیشه 

2738

هر کی قراره خودکشی کنه اول بچه شو بعد خودشو بکشه، چونکه بعدش اون بچه بیگناه ردزی هزار بار آرزوی مرگ میکنه، هیج مادری نمیتونه بچه خودشو بکشه پس بیخیال خودکشی بشید 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
مریضی تو  برو ی روانپزشک خودتو نشون بده

خانمی عزیزدل 

اینطوری حرف نزن صدرصد این خانم برای خالی کردن خودش داره این حرف هارو میزنه و اگرنه بچش براش خیلی عزیزتر از این حرف هاست سعی کن با حرفات آرومش کنی نه اینکه بسوزونیش 

متاسفم برای بچه ات  که همچین مادری داره. برو دکتر روانپزشک دارو لازمی.  میتونی بحای این افکار پلید و مورد سرزنش  با بچه ات عشق کنی و محبت کنی  میفهمم که حالت خیلی بده ولی برو کمک بگیر برات دارو تحویز بشه و ازاین نامیدی و فکر بد بیرون بیایی همه مشکل دارن ولی نقشه مرگ نمیکشند . 

2706