2737
2734

سالم تر زندکیشون بهتر بدون هیچ مشکلی دارند زندگی میکنند چرا آدم هرچی طرف خدا می‌ره آدم مومن خوب است خدا هی اون امتحان می‌کنه سختیش بیشتر میشه

اگر واقعی باشه بله

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب سه دقیقه درقیامت رونخوندین؟؟؟

اولا اینطور نیست

خدابا خوبا تودنیا تصفیه حساب میکنه اما بدا میمونن برای برزخ وقیامت

بعدشم دنیا اصلا زندگی به حساب نمیاد ددبرایر برزخ

اینجا فقط یه طعم کم وناچیز از زندگیه

همه چی اونطرفه

2728
نه

والا من آدمهای میبینیم نه طرف خدا هستن نه حجاب دارن ولی روزبه روز جوون تر شاد تر عشق حال میکنند ناخن میزارن مژه میکارن هیچ کدوم غسل وضو نمیافته ولی زندگیشون خوبه ولی آدم نماز خون مومن همش مریضی سختی مشکلات

کتاب سه دقیقه درقیامت رونخوندین؟؟؟ اولا اینطور نیست خدابا خوبا تودنیا تصفیه حساب میکنه اما بدا میم ...

گلم این دنبالمون خوب باشه نه که این دنیا جهنم باشه برات اون دنیا از کجا بدونیم جامون خوبه والا خدا همه رو میبخشه 

2740

ازتون میخام همین الان کتاب سه دقیقه درقیامت رو تونت پی دی اف رایگانش هست دانلود کنین وبخونین

خیلی حجمش کمه واگه شروع کنین همین امشب تمومش میکنین

جواب سوالتونم میگیرین

خواهشا همین الان دانلود کنین

خیر قران میگه خلق الانسان فی کبد.... انسان در رنج آفریده شده.با خدا و بی خدا هم نداره

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706