2733
2739
عنوان

شوهرم گفت

171 بازدید | 2 پست

چندروز قبل به اصرار من باهم قرار گذاشتیم که موقع بحثمون میشه فحش ندیم و داد نزنیم و پای خانواده هارو وسط نکشیم 

بعد دیروز سرکار نرفته من ساعت ۱۱ زنگ زدم گف کار اداری داشتم گفتم امروز نمیام و بعد گف صبح اول رفتم خونه مامانم پرونده هارو برداشتم بعد رفتم نبال کارام بعد گفتم یعنی اونجا داخل هم رفتی ؟ با مکث گف اره یه چایی خوردم منم بهش یه دستی زدم گفتم چرا دروغ میگی من زنگ زدم به مامانت گف اصلا به خاطر کرونا داخل نیومده گف یعنی چی گوشیو بده من زنگ بزنم مامانم منم زود گفتم الکی گفتم زنگ نزن بعد ناراحت شد میخواست زنگ بزنه به خانپاده من که به زور گوشیو گرفتم گفتم یه چیزیه بین من و تو به اونا چه 

رفت بخوابه منم رفتم تو اتاق یه کلام گفتم تا ساعت ۴ بعد از ظهر بیرون دقیقا چکار میکردی ؟ یهو گف همون کاری که ننت میکنه ! منم اعصابم خورد شد گفتم درست حرف بزن اژ اناق اومدم بیرون اونم بلند گف احمق نفهم من فقط سکوت کردم 

حالا اون به جا عذر خواهی برا من رفته تو قیافه 

دوروز سر حرفش نموند که گفتم تو بحث فحش ندیم

بعدم راجع به حرف بدی که زد که همون کاری ننت میکنه خیلی مکدر شدم 

چکار کنم ، خواهشا نگید بچه ای و فلان توهین به خانواده تو هر سن و جایگاهی سنگینه چطور بهش بفهمونم خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.