2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم 

من تاپیک هاتون خوندم 

شما هم ی لوله دارید ؟؟؟؟

اخه منم ی لوله دارم و شوهرمم مورفولوژی اسپرمش ضعیفه 

برام دعا کن منم باردار بشم 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2740
اخه نداريم اصلن دوقلو  دوتا سقط داشتم خيلي ميترسم

مبارکه عزیزم فک کنم ۲ قلو باشه 

سقط های قبلیت دلیلشون چی بوده؟!

تحت نظر باردار شدی؟

منم ۲ بار سقط کردم کلا امیدمو از دست دادم

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

[QUOTE=201634160]مبارکه عزیزم فک کنم ۲ قلو باشه  سقط های قبلیت دلیلشون چی بوده؟! تحت نظر باردار شدی؟ منم ۲ با ...[/QUOTEبعد از سه سال اقدام باردار شدم كه تو هفته ٨ ايست قلبي كرد و ٤ ماه بعد دوباره باردار شدم و اونم تو ٦ هفته ايست قلبي كرد

دكتر بهم گفت طبيعيه و مشكلي نداري

الان دوباره بعد ٥ ماه باردار شدم طبيعي 

[QUOTE=201634160]مبارکه عزیزم فک کنم ۲ قلو باشه  سقط های قبلیت دلیلشون چی بوده؟! تحت نظر باردار ...

خدا واست حفظش کنه 

منم سال۹۸ تو ۶ هفته سقط خودبه خودی داشتم بعد از۲ سال اقدام با دارو گیاهی باردار شدم ک تو ۱۱ هفته قلب تشکیل نشده بود و هفته پیش سقط کردم..

نمیدونم باید چکار کنم چه دکتری برم دارم دیوونه میشم😭😭

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
خدا واست حفظش کنه  منم سال۹۸ تو ۶ هفته سقط خودبه خودی داشتم بعد از۲ سال اقدام با دارو گیاهی با ...

من از دكتر عارفي وقت گرفتم

متخصص سقط مكرر هستن واقعن كارشون عاليه

فردا ١١ وقت دارم كه برم و برام ازمايش بنويسه و دارو بده كه دوباره مشكل پيش نياد 

من از دكتر عارفي وقت گرفتم متخصص سقط مكرر هستن واقعن كارشون عاليه فردا ١١ وقت دارم كه برم و برام ا ...

نتیجشو بم بگو

کجاس مطبش؟!

من شوهرم واریکوسل داره باید اونم عمل بشه

رفتم بهم کلی دارو داد که بیشتر ویتامینن و آ اس آ و آمپول انوکسا

ان شاالله نی نیت سالم باشه

یکی بود یا دوتا😍😍

2706