2733
2734
عنوان

واکسن برکت

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 32 پست
متاسفانه کسانی که واکسن زدند خودشون ناقل شدند و چون رعایت نکردند بدتر هم شد، باید موقع تزریق میگفتند ...

کسی که واکسن میزنه ناقل نمیشه واکسن ویروس کشته شده است فعال نیست که اطرافیانش بگیرن ازش . اون طرف مگر اینکه خودش رعایت نکنه بره بیرون و چون تا دوز دوم واکسن رو نزنی هنوز ایمنی کامل ندارن ممکنه بگیرن. بعصیا خیال میکنن با دوز اول ایمن میشن دیگه هیچ رو رعایت نمیکنن 

کسی که واکسن میزنه ناقل نمیشه واکسن ویروس کشته شده است فعال نیست که اطرافیانش بگیرن ازش . اون طرف مگ ...

از لحاظ علمی فرمایش شما درسته ،اما از نظر بالینی داریم چیز دیگه ای میبینیم، بین پزشکان بحثه که علت اینکه خانواده فرد واکسینه شده مریض میشن چیه؟! توجیه کردند که تو جاهای دیگه از جمله مراکز واکسیناسیون آلوده شدند، اما خیلی موارد رو نتونستند توجیه کنند، خانم فلج توی منزل که هیچ کس رو ندارند، و حتی پرستار هم نداره، شوهرش واکسن زده، خانمش درگیری ریه پیدا کرده!! و غیره و غیره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از لحاظ علمی فرمایش شما درسته ،اما از نظر بالینی داریم چیز دیگه ای میبینیم، بین پزشکان بحثه که علت ا ...

از نظر علمی و بالینی در قرن حاضر  و تاکنون غیر ممکن بوده که یک ویروس کشته شده قابلیت انتقال داشته باشه اگر اینطور بود ما تو آزمایشگاه با نمونه های کشته شده اینها کار میکردیم برامون مساله ساز می شد. ولی از اونجایی که این مورد نادر و ناشناخته است و دستکاری ژنتیکی شاید امکان باز سازی یا دوباره فعال سازی خودش رو داشته باشه . الله و اعلم. برای همه طلب خیر می کنم