2752
2734
عنوان

واکسن برکت

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 32 پست
نه عزیزم این حرفا چیه! اتفاقا به خاطر روند کند واکسیناسیون و رعایت نکردن مردمه..... دیگه خیلیا ماسک ...

امضاتون بسیار زیباس👌👌👌👌

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👍👍👍👍👍👍

شما جای من بودید واکسن استرا میزدید؟من میترسم از این واکسن

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2731
مرسی عزیزم 🌹🌹🌹🌹بلاخره واقعیت تلخی هست.... 

دیر شروع شد واکسناسیون.متاسفانه برا همین امار رفته بالا و گرنه برا واکسن نیست.

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
دیر شروع شد واکسناسیون.متاسفانه برا همین امار رفته بالا و گرنه برا واکسن نیست.

دقیقا هرکشوری به موقع و سریع واکسیناسیون رو شروع کرده الان وضعیت خیلی بهتری داره.. 

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
دقیقا هرکشوری به موقع و سریع واکسیناسیون رو شروع کرده الان وضعیت خیلی بهتری داره.. 

اره واقعا

شما جای من بودید واکسن استرا میزدید؟من میترسم از این واکسن

اره گلم میزدم 

نترس خیلیا زدن 

تو این شرایط وخیم که امار داره سر به اسمون میزنه ریسک نکنین بزنین

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
اره گلم میزدم  نترس خیلیا زدن  تو این شرایط وخیم که امار داره سر به اسمون میزنه ریسک نکن ...

ممنون

یعنی شما میگید کسایی که واکسن زدند دیگه بعد مدتی رعایت نکردند و کرونا گرفتن و به بقیه انتقال دادند؟ ...

همون موقع که واکسن میزنن ناقل هستند چون یکم بیمار میشن، اطرافیانشون میگیرن، حالا بعدا هم که ویروس وارد بدنشون هم بشه اغلب یا خیلی خفیف علائم پیدا میکنند یا اصلا علائمی ندارن، میتونن ناقل باشن، البته اگه اکثر افراد واکسینه بشن چرخه انتقال قطع میشه

همون موقع که واکسن میزنن ناقل هستند چون یکم بیمار میشن، اطرافیانشون میگیرن، حالا بعدا هم که ویروس وا ...

نه عزیزم من پدربزرگ مادربزرگم زدن من و مامانم و خالم پیششون بودیم نگرفتیم از خود اونجا هم که واکسن زدن پرسیدیم و هم مقاله ها رو خوندم. اینجوری نیست

نه عزیزم من پدربزرگ مادربزرگم زدن من و مامانم و خالم پیششون بودیم نگرفتیم از خود اونجا هم که واکسن ز ...

خدا رو شکر نگرفتید، سیستم ایمنی تون قوی بوده، خواهرم پزشکه، خیلیا دچار این وضع شدند، حتی کارشون به بستری هم کشیده

خدا رو شکر نگرفتید، سیستم ایمنی تون قوی بوده، خواهرم پزشکه، خیلیا دچار این وضع شدند، حتی کارشون به ب ...

اخه اگر اینجوری باشه واکسن که خودش میشه عامل کرونا پس چطور بعضی از کشورا با واکسن انقدر کنترل شده... حقیقتش ایرانی جماعت وقتی واکسن میزنه فکر میکنه دیگه کلا نمیگیره و رعایت نمیکنه فکر کنم برا همینه. اخه تو همه ی مقاله ها نوشته همچین چیزی نیست

اخه اگر اینجوری باشه واکسن که خودش میشه عامل کرونا پس چطور بعضی از کشورا با واکسن انقدر کنترل شده... ...

کی گفته خودش میشه عامل کرونا!!!! دو هفته بعد از تزریق فقط باید قرنطینه رو رعایت کنه، مثل کسی که مریضه، بعداز اون ،باز هم باید ماسک و .. رو رعایت کنه تا ویروس جدید وارد بدنش نشه، اگه هم ویروس جدید وارد بدنش بشه بدن خودش مقاومه. اما میتونه ناقل بی علامت باشه، و اگه واکسیناسیون سراسری انجام بشه ایمنی ایجاد میشه و کسی نمیمیره، البته متاسفانه جهشهای کرونا باعث شده خیلی از واکسنها جوابگو نباشن، حتی تو کشورهایی که درصد بالایی واکسینه شدند الان دچار سویه جدید شدند، مرگ و میر هم دارند، قرنطینه و ... رو هم اجرا کردند، سودی که شرکتهای تولید کننده واکسن در دنیا بدست آوردند اونقدر زیاد بوده که احتمالا با ویروسهای دستکاری شده زیادی مواجه خواهیم بود