2733
2739
دکتر محمد رضا فلاحح من پیشش لازیک کردم 6 سال پیش فوق العاده راضیم ازش

88888250
مطبش توانیر هست یه مطب هم جای دیگه داره

مطب توانیرش با دکتر هاشمی( وزیر بهداشت) مشترکه

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام. من ده سال قبل پیش دکتر جواد عموزاده لیزیک کردم. فوق تخصص قرنیه هست. خیلی با حوصله و دقیقه. خواهرزاده هام هم پیشش عمل کردند خیلی راضی هستند. مطبش نزدیک مسجد الغدیر تو میرداماده. 

چشم پزشک فقط دکتر مهرداد محمدپور بسیار چشم پزشک حاذق منصف و مهربانی هستندفوق تخصص چشم لیزیک و قوز قرنیه می باشند من که خیلی راضیم شماره چشمم خیلی بالا بود و قرنیه ام نازک بود همه ی دکترها جوابم کرده بودند دیگه از دست عینک سنگینم خسته شده بودم بسیار افسرده و گوشه گیر بودم و حتی خواستگار راه نمیدادم و از ظاهر شدن در جمع به خاطر عینک ته استکانی ام وحشت داشتم تا اینکه توسط یکی از دوستانم با ایشان آشنا شدم و مشکلم را در میان گذاشتم ایشان بسیار متاثر شدند و وقتی فهمیدند من مشکل مالی هم دارم حق الزحمة خود را دریافت نکردند الان یکسال است که ازدواج کردم و خوشبختی خود را مدیون محبت های پدرانه ی ایشان میدانم از خداوند بزرگ برای ایشان طول عمر با عزت و سلامت خواستارم و به همه ی همسن های خودم که اسیر عینک هستند و عینک های ضخیم زندگی شان را تحت تاثیر قرار داده توصیه میکنم حتما خدمت ایشان برسند و تا زندگی شان رنگ دیگری به خود بگیرد انشاالله

تلفن تماس:۰۹۳۹۲۰۰۲۴۵۲

و حتما از سایت ایشان بازدید فرمایید.  www.lasik20.com

من تهرانم چند وقته چشمم خیلی حساس شده وقرمز میشه یه بارم دکتر رفتم ولی هنوز خوب نشده این دکترا نوبت ...

عزیزم پیش بهترین متخصص چشم برو 

من خودم نرفتم ولی خیلیا که رفتن پیش دکتر ابوالفضل رحیمی ازش راضی بودن

خیلی تعریف باتجربه بودنش می کردن