2737
2734

از چهارشنبه پیش پسر دو سالم آبریزش و گرفتگی بینی پیدا کرد بعدش هم پسر پنج سالم هر دو آبریزش بینی داشتن و عطسه و گلو درد حدود دو روز هم یکی دو درجه تب داشتن و الانم تک و توک سرفه میکنن هنوز ولی خودمو همسرم مشکلی نداشتیم ولی از همون هفته برای اینکه مشکوک به کرونا بودن قرنطینه کردیم برای احتیاط به جز همسرم که میره سر کار حالا باید نهایتا تا دو هفته دیگه واکسن بزنم نمیدونم با اینکه هیچ علامتی ندارم ممکنه کرونا داشته باشم و مشکلی باشه برای واکسن زدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بله اسمم رو دیروز رد کردن گفتن نهایتا تا دو هفته دیگه تو تاریخی گه مشخص میکنن باید بریم برای تزریق

تا دو هفته دیکه رعایت کنید بعدم میزنی خیالت راحت میشه

ولی بگیری هم نمیمیری😁من هفتاد ساله دیدم با درگیری ۵۰ درصد ریه سالم‌ مونده

فکر میکنم حتی اگر کرونا داشته باشین تا دو هفته آینده مشکلی نداره تازه نهایت چند روز هم دیرتر بزنین

آخه خودشون روز و تاریخ رو مشخص میکنن امیدوارم زودتر نشه که اگر مریضم مشخص بشه

اتفاقا تو پیج دکتر فرساد همین موضوع کاملا توضیح داده شده فوق تخصص جراحی ریه هستن .والا جاریم و برادر ...

میشه خلاصشو بگی عزیزم یعنی مشکلی نداره اگر مبتلا باشم و اینکه ممکنه مبتلا باشم هیچی هیچی علائم نداشته باشم

چقدر خوب بنظرم کمی صبر کن

آخه خودشون تاریخ و ساعت میدن گفتن حتما باید سر زمان بندی که میدن بریم موندم اصلا میشه مبتلا باشم بعد هیچ گونه علائمی نداشته باشم حتی یکم خستگی یا عطسه یا هرچی

2706